Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek a barátságnak ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a barátságnak ezzel vége van?

Figyelt kérdés
A legjobb férfi barátom közölte, hogy szeretne velem lefeküdni. Meg, hogy szép vagyok, és még mindig emlékszik arra, hogy megfogtuk egymás kezét. Az csak egy poén volt, én rég elfelejtettem. Állítása szerint nem szerelmes, de fantáziál rólam.
2022. aug. 1. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
attól függ, te mit engedsz meg ebben. barátság és szex, vagy a szex kizárt.
2022. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hellmano ***** válasza:
100%
Vége, ha te nem akarsz kapcsolatot vagy dugni vele, akkor meg tovább nincs is értelme ennek a kapcsolatnak, hogy fenn álljon. Mert, ha együtt lennétek ezután "barátilag" akkor is tudnád, hogy áll a kukija közben rád...
2022. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék tőle semmit. De ő sem szerelmes belém, de valószínűleg ennek vége
2022. aug. 1. 14:58
 4/6 anonim ***** válasza:
2022. aug. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es

Nekem nincs párom, neki viszont van barátnője. Kölcsönösen elmondtunk egymásnak mindent, nem volt egyikünk sem lelki szemetes

2022. aug. 1. 16:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Jójó igaz , de a mechanizmus hasonló.

Barátnőjènek gáz.

2022. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!