Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lefeküdtem a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a legjobb barátnőm feleségével, most vége a barátságnak, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Barátom két hétre Németországba ment dolgozni. Jóban vagyok a feleségével is ugyanúgy barátom ő is mint a legjobb barátom, tegnap átmentem hozzá kicsit beszélgetni és hogy elkezdtünk borozni aztán egymásra néztünk és mindketten tudtuk hogy az ágyban fog végződni ez a találkozás, másnap reggel nagyon megbántuk mindketten Ő arra kért hogy hallgassak, bennem is van ilyen mert nem akarom elveszteni a legjobb barátomat, nem tudom mi lenne a helyes, amiről nem tud a másik az meg sem történt ugye..

Amúgy mindig bejött nekem ez a nő. Szerintem nagyon vonzó csinos 28 éves nő szex hihetetlen jó volt vele...


2019. aug. 31. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Na várjunk, itt valami nem stimmel...
2019. aug. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1. Barátom... Bocsi 😁😁
2019. aug. 31. 16:57
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
Hallgattok mindketten és nem lesz vége a barátságnak .
2019. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Már azt hittem valami izgalmas kérdés:D


De nem.

2019. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem véletlen mentél át beszélgetni, az az igazság! De akkor még nem tudtál/akartál gondolkozni!
2019. aug. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Na te aztán tényleg egy igazi "barát" vagy :"D
2019. aug. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Úgyis kiderül. Változtassatok nevet és költözzetek külső mongóliába, hátha nem öl meg titeket....
2019. aug. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Ramos ökle ***** válasza:
86%

Akinek ilyen barátja van, annak nem kell ellenség. :D

Ha már akkora férfi voltál, h sikerült a "barátod" nőjét megdönteni, akkor mondd el neki. Hidd el, ő is jobban jár, ha tudja, h mire számíthat tőled. Legalább egyszer jót tennél vele.

2019. aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Mondd el neki, legalább megszabadulás tőled te féreg.
2019. aug. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Az a gond, hogy egynél nem fogtok megállni... 30n
2019. aug. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!