Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok lenne értelme úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok lenne értelme úgy odajönnie hozzátok egy fiúnak ha éppen a barátnőitekkel vagytok?

Figyelt kérdés
Én szívesebben mennék oda egy olyan lányhoz aki egyedül van de azt vettem észre, hogy a legtöbb esetben a szórakozóhelyeken meg úgy igazából akárhol ritkán látok olyat, hogy egy lány egyedül legyen, szinte mindig ott van mellettük egy két barátnőjük.Ilyenkor pedig mindig arra gondolok, hogy furán néznének rám vagy ki nevetnének ha csak úgy oda mennék hozzájuk az egyik barátnőjük miatt.Igazából arra lennék kíváncsi, hogy mit szólnál ahhoz ha hozzád vagy az egyik barátnődhöz jönne oda így valaki.

2022. aug. 1. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért mennek a barátnőikkel, hogy a pasik ne próbálkozzanak be náluk.
2022. aug. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem egyes, akkor a fiúbarátaikkal mennének. Nem fognak egyedül elmenni szórakozni. És nyugi kérdező, semmi fura nem lenne abban ha úgy mész oda hogy több lány is van. Legalább a barátnők előre lecsekkolnak.
2022. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Sose ismerkedtem szórakozóhelyen, meg a barátnőim sem. Ezért is mentünk csapatosan, meg fiú haverokkal.
2022. aug. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval részben azért is mennek a lányok barátnőikkel, hogy ne menjenek oda hozájuk ismerkedni?Na mindegy akkor.Eddig úgy tudtam, hogy a szórakozóhelyeken valamivel nyitottabbak lányok arra ha leszólítják őket.
2022. aug. 1. 22:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne így nézd.


Aki szimpatikus, tetszik, ahhoz odamész beszélgetni.

Ha ő nem akar, úgyis elhajt.

De hátha pont nyitott rád...


De pl. miért nem tánc közben elegyedsz szóba, az mégsem olyan odamnenős és gondolom a barinők nem egymás nyakába borulva tánciznak.

2022. aug. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lettem lepontozva, én ha ismerkednék ha csak buliznék is a barátnőimmel megyek. Egyedül biztos nem mennék egybuliba. És akkor ha ott vannak a barátnők már nem jöhetne oda egy srác ismerkedni? Ugyan. Akkor ne jöjjön ha a fiúk is ott vannak.
2022. aug. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kicsit lutri. Altalaban mi is a baratnokkel egyutt megyunk, egyutt akarunk bulizni, tancolni. Az oke ha egy egy tancra valakit felkernek, de utana ennyi. Nem azert megyunk mi legalabbis hogy felszedjenek. Ha szimpatikus, akkor egy tanc utan esetleg instagram elerhetoseget is lehet kerni. Viszont van pl olyan baratnom akihez egy bulin legalabb 10-en odajottek multkor is, sokkal idosebbek vagy fiatalabbak is, es kicsit igy furi volt.
2022. aug. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!