Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen esetekben fordul elo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetekben fordul elo az, hogy az ex ujra felkeressen?

Figyelt kérdés

Itt nem fokent a szexre szeretnem kihegyezni.

Milyen esetek azok, amikor valaki tenyleg megbanja, hogy szakitott veled es szeretne ujrakezdeni? Nektek volt ilyen tapasztalatotok? Mikor keresett ujra?


2022. aug. 2. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem pár hónap után, most több mint 3 év telt el, de még mindig nem mondott le rólam.
2022. aug. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Engem kidobott. Kulonosebb okot nem tudok. Mindenkinek azt mondja, hogy szeret, de igy dontott. Pedig mindent megtettem, lehet ez volt a gond. Dolgozok, de mellette vezettem a haztartast, mindenben a kedvere tettem. De megis ugy gondolta tul szoros volt a gyeplo es elanyasodtam felette. De semmi rosszat nem tud ram mondani. A szemembe is elmondta, hogy szeret, fontos vagyok neki- de meg kell neznie egyedul boldogabb e, mint velem. Mert o mindegyik exe nelkul boldogabb lett. Hozzateszem egyikkel se koltozott ossze, velem igen. Egyutt eltunk.
2022. aug. 2. 10:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos mindig akkor jönnek vissza ha valamilyen "elvonási tünetük" van.

Pl. ilyenek:

- egy idő után szexhiánya lesz, de nem talál másik partnert és inkább visszamegy hozzád, mert ez a legkönnyebb út

- nincs senki akinek elmondja a lelki problémáit, ezért mivel te vagy képben az eddigi életével kapcsolatban, hozzád megy vissza, jó leszel "lelki szemetesládának".

- kapcsolatfüggő, nem tud egyedül létezni vagy csak kevés ideig, ezért ha nem is szeret, de visszakönyörgi magát, csak hogy legyen mellette valaki. Megszokásból, mint amikor van otthon mosógép meg hűtő, úgy legyen ott a "párja" is, mert ez ad egy bizonyos biztonságérzetet neki.

- Keresi a következő partnerjelöltet, de senki sem felel meg neki, ekkor visszamegy hozzád, mert a régi megszokottat már ismeri, az is jobb mint egyedül. De ezt csak addig még nincs meg az új partner.


A te esetedben meg valami miatt kihátrált a párod a kapcsolatból. Lehet hogy nem akar ettől jobban elköteleződni. Van aki beijed az eljegyzés/házasság/gyerek lehetőségétől. Elvan valaki mellett csak ne kelljen komolyabban elköteleződni. Lehet hogy attól félt, hogy most már szintet kellene lépni megint a kapcsolatban, de ő nem akart.

Vagy van valaki más aki felkeltette az érdeklődését, csak neked nem akarta elmondani.

2022. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azokat tudom elmondani, amit leírt a 3-as. Én is szerettem volna azt hinni, hogy miattam jött vissza, mert szeret. Sajnos ha szeretett volna ott se hagyott volna magyarázatok nélkül. Hozzám is azért jött vissza, mert hiányzott valaki az életéből aki szereti, foglalkozik vele, meghallgatja, szexszel vele, odabújik , stb. Még akkor is ha ő nem tudott viszont szeretni. Közben mellettem kereste a “ szerelmet”. Mielőtt erre rájöttem volna, már jött is más. Úgyhogy én átgondolnám azért a visszafogadást. Nem biztos, hogy azt kapod, amire vágysz. :/
2022. aug. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Csak a legutóbbi exemről tudok nyilatkozni. Akkor próbált nyitni felém, amikor kiesett a nyeregből, és hirtelen nem tudta hova kapjon. Na ne b*ssza meg a burgonyabogár...! Menjen ilyen a fenébe.
2022. aug. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

amit kb. #3 is írt.


gyakorlatilag egy szennyes vagy, amit kidob majd ha megint kell csak ki kell mosni, azt ha megunja vagy koszos lesz újra kidobja

2022. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszat :)
2022. aug. 2. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!