Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek felkeressem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felkeressem?

Figyelt kérdés
Ma találkoztam egy lánnyal, haverommal épp cipőt próbáltunk egy boltban, bejött köszöntünk egymásnak ( pedig nem is ismerjük egymást, ő köszönt rám amúgy észre se vettem volna) azután többször hozzám szólt, többször rám mosolygott beszélgettünk is egy nagyon keveset. De ehet ez az egész csak azért volt mert látta rajtam hogy rocker vagyok (ő is az) szóval nem tudom érdemes e felvennem vele a kapcsolatot egyrészt mert nem tudom mit akart másrészt meg kb 2-3 évvel idősebb.

2018. okt. 15. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
TINI kategória lejjebb található!
2018. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pedig én a tinire nyomtam nem tudom miért rakta felnőttbe.
2018. okt. 15. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Keresd fel mindenképpen.
2018. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!