Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben felkeressen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben felkeressen az exem?

Figyelt kérdés

Ő dobott engem, amit már úgy érzek ki is hevertem. Minden esetre kizárt hogy újra összejöjjek vele.


Nemerég megkeresett, hogy visszaadna egy tárgyamat, amit el is hozna. Ezt előbb szerelőhöz viszi (önként), aztán pedig elhozza nekem. Erre a szerelő miatt egy körülbelüli időpontot mondott nekem, mi már elmúlt.


Én először biztosra vettem, hogy ez csak egy fedőszöveg, arra hogy kapcsolatba lépjen velem, ...de már nem hiszem ezt.

Egyébként a tárgyra semmi szükségem, sőt lehet hogy ki is fizettetné, nem tudom.


Viszont régóta nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogyan viselkedne egy találkozáskor. Mit mondana? Mit hazudna? Mi lenne a vélja stb. Így nagyon megörültem, mikor megkeresett.


Az egyik ötletem, arra hogy most miért tűnt el, az az, hogy nem voltan valami aktív, mikor beszéltünk (mikor megkeresett) és lehet hogy ezért állt le, hogy ne sérüljön a férfiúi büszkesége egy esetleges elutasítástól.

Szóval szerintem arra vár,hogy én jeletkezzem.


Szerintetek keressem????

Mondom, nem akarok vele kapcsolatot, engem csak az érdekel, mit mond és hogyan viselkedne.


2016. nov. 8. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

jaj ez az ex dolog.

én annyira elítélem ezt.

minek húzzuk fel a szennyesünket újra?

most kapok majd hideget-meleget, de én az exekkel semmiféle kapcsolatot nem tartok.

Okkal lett vége. Sokan azért mennek vissza az exhez, mert nem akarnak/nincs kedvük keresgetni mást stb, és ez biztos pont a hibái ellenére...szóval gyávák, de szájuk van hogy hú nehogy már más mondja meg mit csináljak..bla blaGyanus a dolog sztem akar még valamit tőled, másképp tojna a dolgaidra, pláne nem vinné szerelőhöz ne légy naív.

Csak legyen tartásod, és pár szép szóra, meg csokor virágra ne "hevítsétek fel" újra a tüzet szex formájában.

25/F

2016. nov. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem akarod újra kezdeni, akkor miért érdekel, mit mondana?

Érdekel, beszélni akarsz vele, akkor újra is szeretnéd kezdeni. Még akkor is, ha magadnak sem vallod be.

2016. nov. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De ha nem érdekel már ő, akkor minek újra találkozni vele? Mi az értelme?
2016. nov. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lenne tartásom. Kicsit pofára ejteném.

Akkoriban rosszul mentek a dolgaim, most meg ellenlezőleg.

2016. nov. 8. 09:38
 5/6 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem dugás lesz a vége :D

Irigyellek, az én exem is igazán feljöhetne hozzám a ruháiért, ahelyett hogy arra várna, hogy majd adjam oda neki a keletibe XD

2016. nov. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Keresd.

Lesz egy tárgyad amit feldobhatsz jófogásra.

2016. nov. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!