Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részeg sms-ek,véget nem érő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részeg sms-ek,véget nem érő se veled se nélküled kapcsolat.Van ennek jövője?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük,hogy csak szex lesz.Nem igazán csipjuk egymást,mint ember.

Sokszor nem értünk egyet,és nagyon mergezonek tűnik a kapcsolat.

O teljesen önző,én pedig nem merek megnyílni félve attól,hogy megint úgy lesz,ahogy más kapcsolataimban

Ez így jó nekünk

Kötöttség nulla.

Viszont vannak olyan pillanatok,amikor csak úgy megáll a levegő.

Beszélgetünk,O szeret mesélni az életéről,mindig mutat valamit,ami érdekli.

Sokat nevetünk együtt.

Próbálok nem közeledni lelkileg,és a csak szex alatt is úgy voltunk vele nincs erzelgosseg

De magatol jön

Hiába lokom el,atolel.Vagy szimplán simogat.

Mondom neki hogy mennek,mert már órák óta itt vagyok,mindig kitalál valamit,hogy maradjak

Legutóbb részegen irogatott egy csomó mindent ,hogy hianyol stb.

Erre nem is emlékezett

Nem,nem vagyok szerelmes

Nyilván ő sem

De valamiféle kötelék kialakult közöttünk,hiszen hiába akarnám ezt az egészet befejezni,nem megy.

Nem arról van szó,hogy szexkapcsolat lenne,vagy barátság extrákkal,mert neki is megmondtam hogy a legrosszabbat hozzuk ki egymásból,sokszor idegesít mert rengeteg mérgező tulajdonsága van,viszont valahol látom hogy jó ember.Elmondasa szerint képtelen a szeretetre,de néha kicsit olyan,mintha kedvelne.

De lehet rosszul látom

Egy ideje valamiért már nem idegesít annyira,mint előtte.

De ezt neki is mondtam

Írni nem írok neki sosem, nem szeretek chatelve beszélgetni.

Találkozni 3hetente vagy havonta tudunk.

Nem tudom,ez mi közöttünk,vagy hogy ez halad most valamerre?

Mindenesetre megszüntetni nem tudom,és nem is akarom ezt az egészet.Nem volt még ilyenbe részem

Bár előbb utóbb valaki csak többet érez

Bár annyira nehezen nyílik meg és adja önmagát,akárcsak én,hogy így elég csekély az esélye hogy érzelmeket taplalunk egymás iránt.

Nem tud hazudni viszont

Mindig mindenre őszintén reagálok,talán ez az ami tetszik neki

És korrektül megmondtam neki hogy csak szex,az már nincs benne ,hogy lelkizgessunk

De ezen én is csak nevetek

Mert amúgy kicsit vicces is a szitu,hogy akármennyi idő telik el,mindig egymás mellett kötünk ki


2022. aug. 4. 01:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jövője. Amúgy meg pont, hogy most tűnik úgy, hogy éreztek egymás iránt, hiszen egyébként a szex fel sem merült volna, ha valóban ilyen mérgező a kapcsolatotok. Később sokkal rosszabb lesz!
2022. aug. 4. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És és így fog menni ,amíg ki nem ég a "kapcsolat"
2022. aug. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Két sérült ember, akinek nincs más és nem tudja, mit akar élettől.
2022. aug. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kapcsolati szempontból a jövő nem létezik. Ha nem tudod mi lesz a jövő, akkor nem kell vele foglalkozni.
2022. aug. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A pasikban általában van birtoklasi vágy. A szex meg altalaban addig tart amig a nő hagyja magát. Egy oasi nem szórogat nemeket. Gyakran még zj nővel kapcsolatban sem, ha olyan gerinctelen.
2022. aug. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*egy pasi

* az umúj nővel

2022. aug. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs.
2022. aug. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!