Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is rosszul esne, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne, ha a barátotok olyan helyre utazna el nélkületek, hogy előtte megígérte, hogy ketten mentek?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit kusza a kérdés, de leírom rendesen. Szóval van egy hely, ahova a barátommal mindketten nagy álmunk volt elutazni. Sajnos most nyáron én nem tudok vele elutazni. A barátom viszont elment egy haverjával. Nagyon rosszul esik, mert sokat beszéltünk róla, hogy milyen jó lesz és romantikus, ha kettesben elutazunk oda és én akármennyire is szeretnék menni, fordított helyzetben én nem mennék el nélküle. Jövőre is ugyanott lesz az a hely. Ráadásul a barátom nem is szeret kétszer ugyanoda utazni, lehet az is hogy velem már el se menne oda.


20L és 25F



2019. júl. 21. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is.
2019. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
Majd romantikáznak egyet a haverral, csak erre gondolj.
2019. júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rosszul esne. Mondd el neki, mert ez nem biztos hogy magától le fog esni neki.
2019. júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
na lesz ott ereszd el a hajam. tuti hogy folyamatosan csajozni fognak:) szerintem még örül is hogy te nem mentél el. jobb így neki a haverjával. egymást fogják bátorítani a csajozásban. hajtják majd a lányokat, minden este buli, romantikus, nyaralásos egyéjszakás:) aztán hazajön és szurogat téged tovább.
2019. júl. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A barátom nem az a csajozós típus, inkább visszahúzódó. Attól nem félek, hogy megcsal, de ettől még megbántott, hogy így döntött.
2019. júl. 21. 12:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Amikor bejelentette a baratod az utazast nem tette hozza rogton megnyugtataskepp, hogy jovore veled is elmegy? Ez volna a minimum es erre figyelmeztetni sem kene a masikat.

Hadd tegyek fel meg egy kerdest: nem gyerekes, szeleburdi, figyelmetlen a parod? Mennyire erti ugy altalaban, hogy egyes tettek milyen erzelmeket valtanak ki a masik emberbol? Nem is ertem hogy lehet valaki ennyire balfek. Szerintem fel se fogja, hogy itt most nem egy nyaralas a tet, hanem a szavahihetosege.

2019. júl. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja,tudom ő nem olyan srác😅 ugyan már királylány😃
2019. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem szakits, később csak rosszabb lesz, tapasztalat, fogsz találni jobbat
2019. júl. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!