Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vessek véget egy se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vessek véget egy se veled se nélküled kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Úgy hogy nekem az ne legyen vészesen fájó. Az előzmény hosszú és nagyon bonyolult. De amíg most ő márciusig dolgozik , kapóra jönne, hogy elfelejtsem és szó szerint lesz@.rjam. 🙄👏 Én vagyok a szenvedő , és lány . Ki hogyan csinálta ezt vagy csinálná? Ha valami nem egyértelmű , kérlek kérdezzetek de ne támadjatok! 😉🙏

2019. febr. 13. 07:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Hany eves vagy?
2019. febr. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Elődöntöd, hogy eddig és nem tovább és onnantól tényleg lesz. rod. Ennyi nem csetelgetsz, nem hívod, nem nezegeted a facebookjat, nem filózol, mit csinálhat most.

Ennyi.

2019. febr. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Én nem támadni akarlak, tényleg tökre normálisan akarom kérdezni, hogy miért mész olyan kapcsolatba bele alapból, ahol tudod, hogy te csak szenvedni fogsz?
2019. febr. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Karena26 ***** válasza:
74%
Gyorsan, hatékonyan, mindenre kiterjedően, határozottan, véglegesen.
2019. febr. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hármas. Ezt előre látni kellene? 🤣✌️
2019. febr. 13. 07:31
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Szexkapcsolat is szerepel a cimkel kozt. Igen, elore lehet.
2019. febr. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor te egy kib@.szott szerencsés ember vagy! 🙂 Jövőbe látsz. ☺️
2019. febr. 13. 07:47
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem ilyen lányt, évekig kínlódott egy ilyen kapcsolatba és nem akart kilépni belőle. Már nem tartjuk a kapcsolatot, nem tudom mi lett a vége.

Általában azt veszem észre, hogy aki ilyenbe van, az nem is nagyon akar kilépni belőle.

Amúgy meg mit tegyél.. le kell tiltani. Elhiszem, hogy a szívednek fájna, de legyen erősebb az akarat a szívnél.


3#-as voltam.

2019. febr. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

A szmajlikbol, a fogalmazas szintjebol es az eletkor elhallgatasabol ereztem ezt a szintet. Nem kellett a jovobe latnom hozza, van egy titkos dolog, amit hasznalhatnal: Agy.

A tini kategoria pedig nem ez.

2019. febr. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Elhatározod és tartod magad hozzá. Sehogy máshogy nem lehet.
2019. febr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!