Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire valószínű, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valószínű, hogy a csaj be fogja magát biztosítani és hipp hopp szül még egy gyereket?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, jó nagy h...lye. Külön élt a feleségétől, meg a gyerekétől. Azt a házasságát elrontotta, de a felesége nem akarta újra kezdeni. Sosem volt jó apa, jó férj, mindig minden fontosabb volt neki, mint a családja. Sokszor mondtam neki, hogy nem lesz jó vége. Na szóval az asszony nem akarta újra kezdeni, erre ez a hülye összejött egy nála 18 évvel fiatalabb, két kisgyerekes csajjal. A csaj februárban még a férjével élt, március végén már a haver aludt náluk. Most tuti családapát játszik. Hordja a két gyereket, meg a csajt mindenhova, úgy csinál, mintha a saját gyereke lenne. A saját kissé hanyagolva van. Én mondtam, hogy vigyázzon, mert a csaj majd újra gyereket akar, mert nem akar megint egyedül maradni. De nem hiszi el. Vagy hagyjam, hogy fusson fejjel a falnak? Mert tudom, hogy nem szereti a gyerekeket, a sajátra is az asszony vette rá, neki nem kellett volna. Attól félek, hogy megint ott áll majd az oltár előtt, megint lesz egy gyereke és megint boldogtalan lesz.
2022. aug. 4. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen hülye az meg is érdemli. Női férfi szemszögből is, ha ilyen aljas hogy csak azért szüljön gyereket, akkor rohadjon rá miután a másik hülye elhagyja.. Bár szívem szerint azt mondanám az ilyen barom ne szaporodjon, de úgyis fog
2022. aug. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, semmi közöm hozzá. De a csaj az első férjéhez is úgy ment hozzá, hogy eljegyzés után rögtön terhes lett, már babával a hasában ment férjhez. A második gyerek meg egy évvel az első után rögtön jött. Szóval ettől féltem én a haverom, hogy karácsonyra kiscipőt fog kapni. Főleg, hogy a csaj gyede lejár októberben, dolgozni meg nem igazán szeret.
2022. aug. 4. 09:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, a gyerekhez két ember kell. A barátodnak kell berakni a szerszámát hozzá. Szóval nem kell úgy csinálni, mintha a nő kb. álmában megerőszakolná a haverod.
2022. aug. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom. De a saját gyerekét is így csinálta. Az asszony akart, ő meg bedugta, reménykedve, hogy nem lesz gyerek
2022. aug. 4. 10:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a haverod hülye. A reménykedés nem védekezés. Vagy szerinted ő akarata ellenére dugta be??
2022. aug. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Biztosan nem. Illetve én már ezek után nem tudom. Annyit mondott, sosem akart gyereket, az asszony el akarta hagyni és nem volt benne bátorság, hogy azt mondja, akkor legyen vége. Inkább ült a langyi fosban, mert annyira már nem szerette az asszonyt, de hát a közös lakás, meg a hitel, n meg a kényelem, fix punci, kaja, ruha...
2022. aug. 4. 10:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja most kezdjük el sajnálni szegény fiúkát, aki annyit se tud hogyan lesz a gyerek, ennyire irányítható, és felelősséget sem vállal a gyerekeiért?

Az ilyen here meg érdemli ezt, remélem a barátnője minél hamarabb teherbe esik tőle:))

(mert hát a here ejti teherbe, nem hisze, hogy őt kellene félteni:D)

2022. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!