Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok olyan férfival, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan férfival, aki az anyjával lakik 30 évesen?

Figyelt kérdés
Persze majd külön költözök, ha sikerül összegyüjteni egy lakásra a pénzt, de jelenleg nincs. Anyám azt akarja, hogy küldözgessem az önéletrajzom mindennap. Én meg azt teszem, de nem akarom életem végéig várni a sült galambot. Úgyhogy vagy egyéni vállalkozó leszek vagy újrakezdem az egyetemet és lehet, hogy most végre nem bukok meg. Eldöntöttem, hogy nem adom fel és csak azért is megcsinálom, közben meg dolgozok (valahol).

2022. aug. 4. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Ha van 8-10 millió ft félretett pénze az esetleges közös összeköltözésre (mert neekm is van 9 millióm 31 évesen), akkor lehet.
2022. aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A legvégén buktál meg?
2022. aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem
2022. aug. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
A kérdést olvasva azt mondtam volna hogy engem nem zavar ha otthon laksz. Viszont a leírást elolvasva bocs de nem kezdenék veled. 30 évesen nem dolgozol és anyádnak kell mondogatni hogy küldözgesd az önéletrajzod? Plusz mit gondolsz hogy majd 2 év alatt összegyűjtessz egy 15 milliós házra? Tanulni végülis sose késő de ez a te eseted nem tetszik.
2022. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek a mesékben. Akinek 30 éves koráig nem sikerült összeszedni annyi pénzt, az csak magát áltatja.


Egy normális pénzgyűjtés úgy néz ki, hogy meghúzunk egy összeget, azt valahogy a havi bevételünkhöz igazítva lebontjuk részletekre és abból meg tudjuk mondani, hogy mennyi időbe telik összeszedni a pénzt. Aztán ha jól sikerül egy - egy hónap, tudunk mégtöbbet félretenni, de adott egy minimum. Nem pedig 10 éven át égetjük a pénzt és mikor valaki számon kéri rajtunk, jövünk a hülye terveinkkel.

2022. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem akarok paraszt lenni, én szeretném, ha sikerülne mindenkinek megteremtenie önrészt az álomlakást vagy házat, de abból is max használtat tudnál venni és max hitelre. Nem fagynak be a lakásárak. Minden évben nőnek. Attól függ hol élsz és milyen fizetéssel éred be, de a legtöbb esetben 1et lépsz előre 2őt hátra, ha abban bízol, hogy majd 10 év után tudsz magadnak lakást venni önrészként. Ha 30 évesen gondolkodnék abban, hogy leszakadjak, akkor külföldi munkán gondolkodnék, nem az itthon nyomorgáson, hogy majd 10 év után lesz valami. Nem vesztesz vele, ha megpróbálod. Annyit kell tenned, hogy egy kisebb összeget összekuporgatsz és nekivágsz bameg. A világ nagy! Nem csak ez a rántotthúsforma ország létezik. AZt csinálsz amit akarsz, de mit vársz attól, hogy elvégzed az egyetemet? Mi rá a garancia, hogy tárt karokkal várnak majd? Mi rá a garancia, hogy jobban fogsz keresni, mint egy betanított gyári melós az audiban például? Összetett dolog ez és ezeken is elkéne gondolkodni.
2022. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Nincs az a nő ebben az országban, aki összejönne ilyen férfival.
2022. aug. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyedül itthon albérlet mellett egy átlag nettó 250-300 ezres fizetés mellett nem lehet lakásönerőre összeszedni a fővárosban, ha pl 40 millió egy használt lakás.
2022. aug. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
de az is fogyaték, aki ennyit képes kiadni egy használtért.
2022. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9. Márpedig a 80% használtban él, mert erre telik neki. Az újat 80-100 ért lehetetlen megfizetni még a jobban keresőknek sem (nettó 500 is kevés ahhoz, oda már milliós fizetés kell).
2022. aug. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!