Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szakadjak ki egy mérgező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakadjak ki egy mérgező barátság extrákkal"kapcsolatból"?

Figyelt kérdés

Barátságnak indult,ami nem is lett volna baj,jól elvoltunk,de lefekudtunk egymással.Aztan mivel egyikünk sem akart kapcsolatot,én amiatt,mert félek a csalodastol,o meg hát belement mert én így gondoltam.Igazan nem tudom mit akar.

Jatszmazik velem folyamatosan,van hogy nem ír egy hónapig

Van hogy utána hirtelen eszembejutok ha hazajön mert más városba dolgozik,aztán találkozni akar.Volt hogy oda hívott le.

Meghív kajálni,moziba,de igazából nem kérem,meg nem is szeretem.

Viszont csak magáról beszél,enkozpontu,ö nem hibás csak én,bármi van.

Viszont én teljesen magányos vagyok,annyira hiányzik a szeretet,a törődés,hogy valaki foglalkozzon velem hogy egy ilyen mérgező kapcsolattal is beerem

Amikor személyesen együtt vagyunk,jó.

De utána nem beszélünk,nem látjuk egymást sokáig.

Néha felbukkan,aztán eltűnik

Mondtam neki ez csak szex,más nem.

Ennek ellenére volt,hogy programokat szervezett,együtt aludtunk stb.

Többször is úgy érzem hogy lelkileg bánt,serto dolgokat mond.

De ha nincs egyszerűen annyira egyedül vagyok, gondolkozok.

Nincs más.

Mit tehetnék?

Már próbálkoztam azzal,hogy letiltottam mindenütt,de mivel nyár kivételével látjuk egymást majdnem mindennap mert egy szakra járunk,így bármikor vissza nyalja magát valahogy.

Viccelődik,én nem adom meg magam de tényleg nehéz.

Vissza tiltottam

Aztán úgy voltam vele inkább nem írok neki,de kezdett egyre gyerekesebbnek tűnni az egész

Aztán próbáltam vele megbeszélni,hogy akkor ez most mi,mit szeretne

Jött az, hogy én mit akarok

Meg hogy ő önző,senkit nem szeret

Akkor mi a f*sznak olelget,simogat,van velem szexen kivul is?

Elég karakán vagyok,tehát én ezt így mind megmondom neki,de végül mindig ugyanoda lyukadok ki,és már iszonyat szerencsétlen az egész helyzet.

Tudom, tudom,hagyjam

Egyszerű ezt írni.De lelkileg nem vagyok ehhez elég erős.Kell a törődés,ennyi sz*r után ami történt velem,meg ha ez a törődés nem az az igazi törődés,de mikor együtt vagyunk és csak fekszünk,cirogat,meg is ugyerzem.

Múltkor részegen írt nekem,hogy hiányzok neki,meg még egy csomó mindent


Ezt se tudom hova rakni

Össze zavar.

És szerintem én is őt,ugyanis én meg hol letiltom,hol feloldom,hol vissza se írok neki hetekig.

De egyszerűen már én is belezavarodok

Nem tudom mit akar,de ez az egész nem visz elore.

Én is sérült vagyok és O is

Borzasztó ez az egész így.

Vele nem lehet ezt normálisan megbeszélni,talán O lesz*rja,el van velem mikor itt vagyok,vagy mikor én ott,de lelkileg nem viseli meg.

24/L (egyidősek vagyunk)


2022. aug. 4. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le örökre és tekintsd halottnak. Nincs erre más jó tanács, önuralom és kész.
2022. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés tulajdonképpen? Hlye pcsa. Velem ugyanígy kezdődött egy történet, de le is zártam időben. Észre kéne venni a jeleket. Már ha akarod.
2022. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is próbálták ezt, az első játszmába még belementem, de a közepén kitéptem magam a hülyeségből és eltakarítottam. Úgy látszik, van, aki igényli a tiprást, velem ellentétben...
2022. aug. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Elég karakán vagyok"


Dehogy vagy az, az első szóra ugrasz a karjaiba és ő ezt jól tudja. Leitláts, nemet mondás, elkerülés, kész.

2022. aug. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor leszel valóban karakán, ha felszegett fejjel el tudsz mellette úgy menni, hogy nem fáj. Ez nem két perces folyamat, de tenned is kell ennek érdekében rengeteget. Például kénytelen leszel kitörölni az életedből, mert másképpen nem megy.
2022. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!