Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti benne lennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti benne lennétek egy barátság extrákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2022. júl. 27. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Veled biztosan nem Balázs!
2022. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak barataim es akik meg akarnanak húzni is. Miblvel adna nekem ez pluszt
2022. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*mivel
2022. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem kell az érzelmi része a szexhez, és maga a szerelem is.
2022. júl. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Négyes, ha jóban vagytok, esetleg barátok is akkor van érzelmi rész. Rosszul gondolom?
2022. júl. 27. 17:45
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szó sem lehet róla. Vagy járjunk össze dugni és ezen kívül ne legyen rá gondom vagy köteleződjön el és legyen normálisan a társam.


A barátság extrákkal arra jó, hogy minden gyümölcsét learasd egy kapcsolatnak férfiként és minden alól kibújj, ami kellemetlen. Haha, köszi, de hülye leszek belemenni. Akkor inkább legyen egy szexpartnerem, akit nem kell az ágyon kívül is szórakoztatni és akit könnyedén eldobok, ha találok egy párkapcsolatra méltót.

2022. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
5. A barátságban is van érzelem, de messze nem olyan, s nem is úgy működik.
2022. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Akivel dugok, az nem a barátom és aki a barátom, azzal nem dugok. Ennyire rohadt egyszerű.


Mivel csak barát lenne, nem pár, ezért folyamatosan húzna közénk egy érzelmi falat, ami teljesen kifacsarna. Nekem ez csak mindent vagy semmit alapon működik, ha szex is van a képletben: vagy egy lelketlen biopénisz akit csak szexuális örömszerzésre használok, vagy az az ember, akivel a közös életünket tervezem. A kettő között nekem nincs senki.


Aki szexet és érzelmeket is akar, az legyen a kizárólagos párom. Aki nem akar elköteleződni, de szeretne tartozni valahova, annak a barátságom tudom felajánlani, teljesen szexmentesen.

2022. júl. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ahhoz, hogy el tudjam magam engedni a szexben, kell az az érzelmi biztonság, amit egy kapcsolat ad. Biztos vannak olyan nők is, akik máshogy vannak vele, de én - nagyon sok más nőhöz hasonlóan - így gondolkozok.
2022. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!