Nők! Ti benne lennétek egy barátság extrákkal kapcsolatban?




válasza:



válasza:



válasza:Szó sem lehet róla. Vagy járjunk össze dugni és ezen kívül ne legyen rá gondom vagy köteleződjön el és legyen normálisan a társam.
A barátság extrákkal arra jó, hogy minden gyümölcsét learasd egy kapcsolatnak férfiként és minden alól kibújj, ami kellemetlen. Haha, köszi, de hülye leszek belemenni. Akkor inkább legyen egy szexpartnerem, akit nem kell az ágyon kívül is szórakoztatni és akit könnyedén eldobok, ha találok egy párkapcsolatra méltót.




válasza:



válasza:Akivel dugok, az nem a barátom és aki a barátom, azzal nem dugok. Ennyire rohadt egyszerű.
Mivel csak barát lenne, nem pár, ezért folyamatosan húzna közénk egy érzelmi falat, ami teljesen kifacsarna. Nekem ez csak mindent vagy semmit alapon működik, ha szex is van a képletben: vagy egy lelketlen biopénisz akit csak szexuális örömszerzésre használok, vagy az az ember, akivel a közös életünket tervezem. A kettő között nekem nincs senki.
Aki szexet és érzelmeket is akar, az legyen a kizárólagos párom. Aki nem akar elköteleződni, de szeretne tartozni valahova, annak a barátságom tudom felajánlani, teljesen szexmentesen.




válasza:Kapcsolódó kérdések:
Nem rég szakítottam, még nem akarok komoly kapcsolatot. Viszont találkoztam egy férfival, akivel működik a kémia, de ő se akar komolyat , mert szerelemi bánata van. Meddig húzzam ezt? Félek, hogy érzelmeim lesznek iránta előbb vagy utóbb..
Én egy ilyen kapcsolatban vagyok (én vagyok a nő). Én szép lassan kezdek beleszeretni, ő viszont a mai napig állítja, hogy nem érez mélyen irántam,de ha felmerül a gondolat, hogy véget vetek ennek az egésznek, teljesen maga alatt lesz, jönnek a 'nem akarlak...
Majd ír egy üzenetet, hogy ne haragudj, de elkezdett többet érezni, holott tudja, hogy nem kellene. És az olyan helyzetek, amikor erre érzések szintjén is rádöbben (hogy köztük soha nem lesz semmi - pl szex után nincs összebújás, üzenetre nem érkezik reakció, stb),...
Kb egy hónapja tart a dolog, de előtte is összejöttünk párszor buli után piásan. Mikor feljött hogy ennek akár adhatnánk nagyobb teret, én mondtam hogy nem szertnék komoly kapcsolatot. Mindketten épp szakítást dolgoztunk fel, szóval ez mindkettőnknek megfelelt. Azòta...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




