Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti benne lennétek egy...

Nők! Ti benne lennétek egy barátság extrákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2022. júl. 27. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Veled biztosan nem Balázs!
2022. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak barataim es akik meg akarnanak húzni is. Miblvel adna nekem ez pluszt
2022. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*mivel
2022. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem kell az érzelmi része a szexhez, és maga a szerelem is.
2022. júl. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Négyes, ha jóban vagytok, esetleg barátok is akkor van érzelmi rész. Rosszul gondolom?
2022. júl. 27. 17:45
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szó sem lehet róla. Vagy járjunk össze dugni és ezen kívül ne legyen rá gondom vagy köteleződjön el és legyen normálisan a társam.


A barátság extrákkal arra jó, hogy minden gyümölcsét learasd egy kapcsolatnak férfiként és minden alól kibújj, ami kellemetlen. Haha, köszi, de hülye leszek belemenni. Akkor inkább legyen egy szexpartnerem, akit nem kell az ágyon kívül is szórakoztatni és akit könnyedén eldobok, ha találok egy párkapcsolatra méltót.

2022. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
5. A barátságban is van érzelem, de messze nem olyan, s nem is úgy működik.
2022. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Akivel dugok, az nem a barátom és aki a barátom, azzal nem dugok. Ennyire rohadt egyszerű.


Mivel csak barát lenne, nem pár, ezért folyamatosan húzna közénk egy érzelmi falat, ami teljesen kifacsarna. Nekem ez csak mindent vagy semmit alapon működik, ha szex is van a képletben: vagy egy lelketlen biopénisz akit csak szexuális örömszerzésre használok, vagy az az ember, akivel a közös életünket tervezem. A kettő között nekem nincs senki.


Aki szexet és érzelmeket is akar, az legyen a kizárólagos párom. Aki nem akar elköteleződni, de szeretne tartozni valahova, annak a barátságom tudom felajánlani, teljesen szexmentesen.

2022. júl. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ahhoz, hogy el tudjam magam engedni a szexben, kell az az érzelmi biztonság, amit egy kapcsolat ad. Biztos vannak olyan nők is, akik máshogy vannak vele, de én - nagyon sok más nőhöz hasonlóan - így gondolkozok.
2022. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Meddig lehet folytatni egy "barátság extrákkal" kapcsolatot érzelmek nélkül?

Nem rég szakítottam, még nem akarok komoly kapcsolatot. Viszont találkoztam egy férfival, akivel működik a kémia, de ő se akar komolyat , mert szerelemi bánata van. Meddig húzzam ezt? Félek, hogy érzelmeim lesznek iránta előbb vagy utóbb..

Létezik olyan, hogy egy férfi fél éves 'barátság extrákkal' kapcsolatban egyáltalán semmi mély érzést nem érez a nő iránt?

Én egy ilyen kapcsolatban vagyok (én vagyok a nő). Én szép lassan kezdek beleszeretni, ő viszont a mai napig állítja, hogy nem érez mélyen irántam,de ha felmerül a gondolat, hogy véget vetek ennek az egésznek, teljesen maga alatt lesz, jönnek a 'nem akarlak...

Fiúk! (24 körül) Ha barátság extrákkal kapcsolatban vagytok, és a lány egyszer csak elkezd furán viselkedni, sok mindenért kiakad, érzékenyen reagál,...

Majd ír egy üzenetet, hogy ne haragudj, de elkezdett többet érezni, holott tudja, hogy nem kellene. És az olyan helyzetek, amikor erre érzések szintjén is rádöbben (hogy köztük soha nem lesz semmi - pl szex után nincs összebújás, üzenetre nem érkezik reakció, stb),...

Ha egy lánnyal megegyeztetek, hogy csak "barátság extrákkal" kapcsolatban vagytok, de te mégis többet szeretnèl, akkor hogy állnál elő vele?

Kb egy hónapja tart a dolog, de előtte is összejöttünk párszor buli után piásan. Mikor feljött hogy ennek akár adhatnánk nagyobb teret, én mondtam hogy nem szertnék komoly kapcsolatot. Mindketten épp szakítást dolgoztunk fel, szóval ez mindkettőnknek megfelelt. Azòta...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!