Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderrel kapcsolatban lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderrel kapcsolatban lenne kérdésem. Mit gondoltok az alábbi esetről, illetve szerintetek sok házas van fennt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tinderrel kapcsolatban lennének kérdéseim. Regisztrálva vagyok, komoly kapcsolat céljából.

Ismerkedtem egy sráccal, aki nem magyar származású. Kultúrájukban is egyébként a komoly kapcsolat a szokás (eljegyzés,házasság) stb.

Visszatérve a lényegre elkezdtünk beszélgetni, mivel hasonló a kultúra így értettük is a dolgot.

Ő az elején leszögezte, hogy komoly kapcsolatot keres (feleséget inkább).

Én is szintén leszögeztem,hogy komoly kapcsolatot.( Nincs szex hamar)

Megmutatott az első tali előtt a családnak (kèpeket rólam és családomról stb.)

Eljött az első találkozó: rendkívül jól sikerült, végig udvarias és illemtudó volt. Sőt megjegyezte élőben sokkal szebb vagyok a képeknél illetve ahogy beszèlgettünk mondta nagyon megkedvelt, rengeteget tudtunk témázni.

Ezután ugye szintén kontaktban maradtunk, írogattunk mindennap, viszont volt hogy napközben jó pár óráig nem volt elérhető illetve esténként mindig eltűnt (munkáját ismerve a napközbent megértem).

Megbeszéltük a második talit, szintén elején udvarias volt illetve mondta,hogy teljesen levettem a lábáról és hol voltam idáig,hiszen erre várt.

Ám a közepétől kicsit furcsa kezdett lenni a dolog, ugyanis hajtott volna a testiségre,amit nyilván mondtam hogy túl korai,nem járulok hozzá.

Majd megmutatta melóhelyeit és ahol laknak. És itt tűnt fel valami ami furcsa volt: Ha valaki egyedül él férfiként, akkor miért hever női táska és cuccok nála?

Egy ideig elvoltunk,aztán mondtam nekem is haza kell még jutnom. Alig akart elengedni, folyton megölelt,hogy maradjak még.

A második tali óta elkezdett eltűnni esténként teljesen illetve napközben is és ilyetszólt,hogy számára korai még az egész. Nekem van olyan gyanúm, hogy házas. Előéletéről mesélt, hogy nagyon sokáig házas volt és nemrég váltak, már ha igaz.

Szerintetek?



2022. aug. 7. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy elég prűd vagy
2022. aug. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy ha lakatot raksz a pinádra mindig lesz, aki megpróbálja feltörni.
2022. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem kéne keletiekkel ismerkedni. Mindig lesz olyan hülye aki bedől ezeknek az araboknak. Rongy leszel te akkoris ha hozzámész, akkor csak igazán.
2022. aug. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!