Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon csúnyán átvert internet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnyán átvert internetes ismerkedés során valaki. Hogyan reagáljam ezt le? Ti megbocsátanátok valamikor talán, vagy bosszút állnátok inkább?

Figyelt kérdés
A történet amivel átvert, annyira durva hogy le sem merem ide írni. Privát üzenetben valaki segítene nekem esetleg?
2022. aug. 7. 17:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
Írj.
2022. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%
Irhatsz
2022. aug. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%

"Ti megbocsátanátok valamikor talán, vagy bosszút állnátok inkább?"

Egyiket sem.

Hagynám a fenébe.

Bár az én fogalmaim szerint a megbocsátás sem egyenlő azzal, hogy mindent elnézek, mintha semmi nem történt volna, és mehet tovább az ismerkedés. Megbocsátani annyi, hogy nem neheztelek rá, amiért tett. De azzal a múltat nem radíroztuk ki.

Nyilván az sem mindegy, hogy mi történt. De ha tényleg olyan durva, akkor én mentem megszakítanék vele minden kapcsolatot.

2022. aug. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%

Behúzott netalán pénzzel , elkérte a repjegy àràt?


Mindig vannak balekok sajnos akik bedőlnek

2022. aug. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
szerintem tökmindegy mit tett...marhára le fogja sz**arni bármit is teszel.
2022. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
5os válaszoló! Ha veszíti az állását,nem hiszem hogy le fogja kakili szépen szólva. Persze ennek van egy komoly előzménye is amit tett. Ha érdekel leírom privát üzenetben.
2022. aug. 7. 18:30
 7/20 anonim ***** válasza:
Megbeszèltètek hogy ketten kiraboljàtok a helyi takarékszövetkezetet , de ő lelépett a pénzzel?
2022. aug. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatod
2022. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Írd le nekem is. Nekem is kamuzott anno vki igaz az nem volt vészes.
2022. aug. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Útbateszlek, írj! 26N
2022. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!