Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pap azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pap azt mondja, hogy szeret, de pap akar lenni. A szerelem kölcsönös, ti belemennétek titkos viszonyba? Vagy inkább elfelejtenétek?

Figyelt kérdés
2022. aug. 7. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem hiszem el :D Miért mennék bele egy viszonyba egy ilyen jellemtelen emberrel? hányok a képmutatásától. Én tisztelem magam, és találok sokkal jobbat. Neked is ezt javaslom. Ez inkább egy pszichopata, aki a hatalomra izgul. Prédikál a népnek közben meg titokban tönkreteszi a szegény naív nőt, aki hagyja :D
2022. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Lmaoooo!!!


Egy rövid ideig gondolom igen, mert a puszta szituáció érdekes/izgató lenne számomra, de aztán keresnék egy normális embert.

2022. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejteném és szégyellje magát ez a pap, de komolyam. Hozzá se mennék gyónni
2022. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem kezdenék vallásos emberrel!
2022. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ez attól függ milyen vallású. Ha felveszi a cölibátust, akkor hivatalosan nem teheti meg, persze titokban lehet, csak hát most akkor amíg pap, addig titkolózni, hát nem éppen jó dolog, plusz báránybőrbe bújt farkas, ergo nem tudom hogy tudna elszámolni a lelkiismeretével. Valójában nem ítélem el őket, mert ők is választhatnak mit akarnak, csak hát ha pap is meg megszegi Isten törvényeit, akkor már eleve felesleges papnak lennie, úgysem jut el az örök életig.
2022. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy szokott lenni lelkiismeret furdalása, olyankor ker, hogy ne találkozzunk. Valamikor meg ő kezdi. Egyszer azt mondja otthagyja, egyszer még, hogy pap marad......
2022. aug. 8. 00:03
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem pap, amíg nem szentelik fel, csak utána.

Másrészt, ha görögkatolikus, akkor ezzel semmi gond nincs.

Harmadrészt, ha protestáns, akkor szintén semmi gond, csak akkor nem pap az elnevezés, hanem lelkész.

Negyedrészt: a kérdés alapján fogalma sincs, hogy mit akar kezdeni az életben. Döntse el, és cselekedjen aszerint, addig meg hagyjátok szépen békén egymást.

2022. aug. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szakítanék vele... Szerintem nem tisztességes. ( Ha Ő ki tud állni vasárnapi misén prédikálni a hűségről, a házasság szentségéről, a paráznaságól a 6. parancsolatról egy veled töltött romantikus átszeretkezett éjszaka után akkor veled őszinte lesz? neked nem fog hazudni? Csak Istennek? és a híveknek?) Ö elvileg Istennek akarja szentelni az életét akkor döntsön. Ha lesz esetleg később gyerkőcötök az felettébb megtudja bonyolítani a dolgokat.

Pl.ki a gyerek apja, ha gyerek megkérdezi hol dolgozik és mit csinál apa mit mondasz neki? - hát apád a 10-es misén épp most prédikál a 6 parancsolatról? Az utcán vagy bárhol ahol felismerhetik nem foghatod meg a kezét, nem adhatsz neki puszit, nem ölelheted meg... Nem mehetsz el közösen vele vacsizni... Ezeket gondold át hogy a kapcsolatotok át tud ezeken lendülni... Meg mindenképp érdemes a plébániára egy nagy méretű beépített szekrényt beszerezni, ha éppen jön a püspök látogatóba legyen hova bújni :) Kérdés még hogy papá szentelés után hova helyezik... Lehet hogy tök messze tőled. Ezt is érmes mérlegelni. De nem kell elkeseredni a házvezető nője még mindig lehetsz:) Bocs a sok hülyeségért amit írtam nem minden a jelenre vonatkozik, inkább a jövőre de szerintem érdemes hosszútávon is átgondolni ezt a kérdéskört mielőtt nagyon szerelmes leszel.

2022. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8-as: Már az vagyok, de valószínűleg a kettő együtt nem fog működni. Mondtam neki, hogy döntsön, de mindig időt kér. Volt, hogy szakítottam vele, de mikor találkozunk mindig összejövünk, mondja bírja is, de egy idő után én is hiányzom neki. Sokat segít anyagilag is sajnos. Mikor szakítok mindig azt mondja: Te döntöttél.
2022. aug. 8. 23:17
 10/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen jól mondja, te döntöttél, ő viszont döntésképtelen és hát 8-as jól leírta, hogy azért a mindennapokban ezt elég nehéz majd megoldani így.
2022. aug. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!