Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan nő akit mostoha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan nő akit mostoha apuka nevelt az édesanyjával együtt, az könnyebben elfogad egy kisgyermekes férfit párnak?

Figyelt kérdés

Olvastam itt ezen az oldalon hogy a legtöbb nőnél kizáró ok ha a férfinek gyereke van.

Viszont aki olyan családban élt hogy az anyukája és mostoha apukája nevelte, az tudja milyen egy ilyen csaladban élni és gondolom nem idegen neki a helyzet. Sőt, lehet az édesapjának is volt új párja, tehat az a nő is gyerekes férfival volt együtt.

Az ilyen nők másként állnak a gyerekes férfiakhoz?


2022. aug. 8. 03:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Heeh?
2022. aug. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Katica5 válasza:
0%
Igen, mert apai komlexus is elöjöhet. Nö vagy? Ugye önálló akarsz lenni? Sok mindent megtapaszralni? De figyelj ára hogy ezt a fiúk ki használhatják, férfiak, elsö sorban majd a kedvedre tesz majd megprobál irányitani az ö kedve szerint(E Felöl fájna szívem nö társ ként) , nem irányítani kelljen téged egy férfinak vigyáz, hanem társ, közös megegyezés, megértés, nehéz ilyet találni de van. Ki nem követel, hanem max tanácsol, de nem sértödik meg hogy ha te másnaklátod a dolgokat.
2022. aug. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Nekem is nevelőapukám van, imádom, de ez semmit nem változtat azon, hogy én nem szeretem a gyerekeket. Elég nyakatekert "logikát" rittyentettél ide.
2022. aug. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem fogok jobban akarni gyereket a közelemben csak azért, mert szar gyerekkorom volt, ne haragudj 😂


Egy gyerekes nő majd elfogad jobban, én okkal nem szültem és okkal nem is fogok: mert csak irritálnak a kölykök

2022. aug. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem! Mit kezdjek egy gyerekes pasival? Én is szeretnék gyereket,de igy ugye nem lehet, hogy már van
2022. aug. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Én pl.nem. Nevelő apámat nagyon szeretem, de gyerekes férfivel nem kezdek.
2022. aug. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem azért, amit írtál, de lehetséges, hogy találhatsz ilyen nőt. Főleg olyat, akinek szintén van már gyereke. Gondolom ezért kérdezed, mert van is egy konkrét személy. Kérdezz rá!
2022. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, egy ilyen embernek sérültek a mintái. Ha ezen nem dolgozik, egy gyerek nélküli férfit sem fog elfogadni, nemhogy egy gyerekeset. Egyszerűen ebből nem következik, hogy elfogadja vagy sem.
2022. aug. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze ehhez. Ez személy- es élethelyzet függő. Vagyis van aki ha igazán szereti elfogadja, függetlenül attól hogy ki nevelte föl. De nyilván egy szintén gyerekes nő az más, az még könnyebben elfogadja.
2022. aug. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!