Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt vagyok a mostoha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagyok a mostoha testvéremmel Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Szóval a kapcsolatunk egy éve tart nagyon szerelmesek vagyunk egymásba, elég komoly kapcsolat. Együtt tervezzük a jövőnket közösen! Viszont van egy kis probléma, apukám és a bátyám még nem tudja. Együtt élünk és nagyon rossz így hogy nem tudunk normálisan együtt lenni mert félnünk kell mikor jönnek apaék! Apa nem örülne neki se a bátyám nem szeretik a párom! Viszont ezt a helyzetet nem birjuk tovább! Mit kéne tennünk? Elmondjuk, de hogyan? Kérlek szépen segítsetek! :(

2018. okt. 28. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Hány évesek vagytok?
2018. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
madárnak néztek mindenkit.
2018. okt. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
(eredetileg a madarak témakörbe tette) egyébként vállajátok fel semmi rosszat nem tesztek.
2018. okt. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Hu de kamu
2018. okt. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kamu, én 16 éves vagyok ő pedig 17 viszont roma származásúak vagyunk szóval megvannak nállunk is a szokások! Már a kezemet is megkérte titokban, ezért írtam hogy elég komoly. Ebben az egy évben megpróbáltuk külön is de egyszerűren nem megy mellette a helyem!
2018. okt. 29. 08:27
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Erről a kérdésről nekem Penelope Ward-tol a legdrágább mostohabátyám című könyv jutott eszembe :D

Ajánlom figyelmetekbe

2018. okt. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor nálatok a saját testvér és a teljes családfa szabad préda, innentől kezdve meg mi a bajod?
2018. okt. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem mi csak szeretnék végre normálisan együtt lenni. Tudom semmi vérkötelék nincs köztünk viszont apu nem örülne neki ezért tettem fel a kérdést hogyan mondjuk el? Kérlek normális válaszokat írjatok!
2018. okt. 30. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!