Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért nem tudják elfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tudják elfogadni azt a férfit, akinek van gyereke?

Figyelt kérdés
Olvastam itt egy kérdést, és a válaszok ihlették a kérdésem. A nők a férfi gyerekéről, mint kölyökről írnak, akihez ők nem alkalmazkodnak, nem nevelik(senki nem is akarja, hogy neveljék). Ellenséges a hozzáállás a gyerek felé. Ők az exet sem viselik el, aki általában szerintem ilyenkor nem sokat van jelen a férfi életében, csupán a gyerek dolgait vitatják meg, és annyi. De mintha a nők többsége "csomagmentes" férfit szeretne.

2022. ápr. 14. 12:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
93%
Biztosan egyszerűbb az élet egy “csomagmentes” férfivel, de azért nem minden nő egyforma. Szeretem a párom 2 kislányát, ők is engem szerencsére, a volt feleséggel sincs gondom
2022. ápr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 anonim ***** válasza:
89%
Ha sajátot sem akarok, majd másét igen? Rádásul akinek a nevelésébe nem szólhatok bele, de főzhetek, moshatok rá?
2022. ápr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/102 anonim ***** válasza:
25%
De ugyanezek a nők felháborodnának, ha a pasi kétségeket fogalmazna meg, ha a nőnek már lenne gyereke...
2022. ápr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/102 anonim ***** válasza:
97%
Ez nagyon sok mindentõl függ.
2022. ápr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/102 anonim ***** válasza:
86%

Már miért kéne elfogadnom, mikor van egy rakás gyerek nélküli férfi? Főleg, hogy sajátot sem akarok, nem bírom elviselni őket, nem majd pont máséhoz fogok alkalmazkodni meg máséra fogok főzni, mosni, takarítani, hogyne. Az a férfi (és nő is!), akinek gyereke van, elvált és új párkapcsolatot keres, tisztában kell azzal legyen, hogy ez sokaknál kizáró tényező, ez van. Mindenkinek joga van nemet mondani egy olyan kapcsolatra, ami neki nem felelne meg, elvégre egy életünk van.


Unokatesóm példáját tudom hirtelen felhozni: ott is 2 gyerek van, 7 és 12 évesek, de rettentően rosszak és neveletlenek. Ott csak 1,5-2 hetente vannak náluk, de olyankor mindig öregszik pár évet. Az ex feleség egy igazi sárkány, ott tesz alájuk, ahol tud, egyáltalán nem rugalmas, próbálja a gyerekeket is unokatesóm ellen hangolni, semmi sem jó, amit csinál. A legkisebb dolgon is képes kiakadni, reggelig sorolhatnám. Hát tudod kinek hiányozna 2 ördögfióka plusz az idióta anyjuk is a nyakamba. Isten ments.

2022. ápr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/102 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván van bennük olyan, hogy valami mindig köti őket a volt párjukhoz. Ettől függetlenül nem tudom megérteni őket, mert amikor összejönnek az adott férfival, tudták, hogy neki gyereke(i) van(nak), így ezt is el kéne fogadniuk, vagy akkor ne is jöjjenek össze velük. Attól még, hogy valaki elválik a volt férjétől/feleségétől, a gyerekei ugyanolyan fontosak lehetnek a számára, mert nem tőlük vált el.
2022. ápr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/102 A kérdező kommentje:
Beleszólhatsz. Ha gondod van szólsz nekem és megbeszéljük. Kommunikáció alap.
2022. ápr. 14. 12:23
 8/102 A kérdező kommentje:
Hatosnak válaszolok. De akinek nincs gyereke, az nem tudja mire vállalkozik, és mivel jár egy gyerek.
2022. ápr. 14. 12:25
 9/102 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszek ebben. Azt is utálom, mikor anyóssal nem szabad kommunikálni, csak vérrokonon keresztül.
2022. ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/102 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy kérdező, miért nem keresel olyan párt, akinek szintén van gyereke?
2022. ápr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!