Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel egy cégnél dolgozunk, de nem ismerjük egymást, mert nagy a terület, reggel amikor megyek munkába látom, meg időnként délután futunk össze a kijáratnál. Elkezdtünk beszélgetni, és olyan érdeklődő volt velem kapcsolatban, meg ő is mesélt, ha meglátott mindig nagy mosollyal köszönt. Gondoltam megkérdezem lenne e kedve találkozni, mondta hogy igen, de még ír melyik nap legyen, nos végül eltelt az a hét, nem találkoztunk, de beszélgettünk, még mindig érdeklődő volt, aztán egyszer csak nem írt vissza. Nem tudom mit rontottam el, de elszomorít, mert nagyon tetszik ez a srác.
2022. aug. 8. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
87%

Most megmondom a tutit: amikor a másik fél nem elég érdeklődő, fejezd be az önmarcangolást, hogy "mit rontottam el", amikor érezhetően semmit nem rontottál el.

Nem tudod mi van vele, nem tudod milyen az élete, mivel foglalkozik szabadidejében, csak szórakozik-e amikor unatkozik, 5 másik nővel beszél-e, két szeretője van e. Annyit tudsz, hogy érdektelen veled, nem esik jól neked ami van. Majd ő beleteszi az energiát, ha érdekled. Ha nem, ne kattogj, semmi nem lesz tőle jobb. Engedd el, nem kellesz neki eléggé, nem azért mert rossz vagy, ezer oka lehet. Lesz majd olyan, akitől azt kapod, amire vágysz. Ha nem ilyenekre pazarlod az energiád.

2022. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!