Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiraktam ezt a képet és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiraktam ezt a képet és odakommentelt az expasim egy szívet. De közben már van alakulóban barátom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem váltunk el haragban az exemmel viszont mióta szakítottunk nem írt és nem jelentkezett. Kicsit felkavart.


Írt egy másik kommentet ezekkel az emojikkal is: 🍫🍑


Ezt momdjuk nem értettem, a barack része oké, a másikat nem tudom miért írta.


[link]



2022. aug. 8. 20:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Gyere elviszlek nyaralni ;)
2022. aug. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
99%
Feltétlen a valagad kell mutogasd a képen igaz?
2022. aug. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tehát már csak emojikkal menő kommunikálni? Roppant magas intelligenciára vall, biztos nem fog így felnőni egy érzelmi-fogyatékos generáció...
2022. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Kamu kerdes,kamu kep
2022. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Semmit nem kell reagálnod rá. Az exed, szóval kb. annyit számít mint bármelyik másik fiúhaverodnak a véleménye. Tekintsd úgy, hogy csak egy haversrác és ennek megfelelően reagálj (ha akarsz, de nem szükséges).
2022. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem sem a Kérdező van a képen. Semmi értelme annak, hogy kitesz ide egy képet, amin a fenekét hangsúlyozza. Annak meg végképp nincs értelme, hogy a közösségi médiában ilyeneket pakol ki.
2022. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Mit csinálj? Elsősorban vegyél valami hajkapszulát, mert iszonyat gyenge és vékonyszálú hajad van, aztán, ha az megerősödött akkor dönts.🍹😊
2022. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Noren1989 ***** válasza:
100%

Fel kell fogni,h szúrnà a pitsàdat.


Szó se róla, én is,gyengém a vöröses haj...

2022. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%
jó a segged amúgy
2022. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

Mondjuk tiltsd le az exedet, ha ilyen gyökér.


Vagy ha imponál, hogy megdgna, akkor ne ismerkedj mással.

2022. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!