Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne ezt megemlítenem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne ezt megemlítenem társkeresőn, vagy nagyon erőltetett lenne és inkább érdemes lenne későbbre hagyni?

Figyelt kérdés
Nagy fogyáson vagyok túl ( 45 kg ) és már egész jó formában vagyok, a striákat leszámítva nem sok nyoma van a túlsúlynak, szóval ruhában egyáltalán nem látszik. Elégedett és büszke vagyok arra, hogy képes voltam erre, de nem tudom, hogy egy ilyen infó erőltetettnek / "felvágósnak" tűnne egy bio-ban? Inkább hagyjam későbbre ezt? F
2022. aug. 9. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Csak ha levetkőzöl lóg mindened, sok nőnek ez nem fog tetszeni
2022. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Ne említsd szerintem. Nem bemutatkozásba való. Egyébként gratulálok. :)
2022. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Én semikor sem mondanám el a helyedben, maximum ha már a párod, és pont valahogy szóba kerül. Nő vagyok, szép dolog hogy volt akaraterőd és le tudnál fogyni, de a nagy túlsúly, kövérség viszont nagyfokú igénytelenségre vall, és hasonló helyzetben én inkább nem akarnám tudni, hogy a sportos, vonzó alkatú barátom mennyire túlsúlyos volt régen. Úgyis szoba fog jönni előbb utóbb egy kapcsolatban, vagy akár már az ismerkedéskor, régi képek stb.kapcsán is, én nem dicsekednék vele. Előbb dicsekednék azzal, hogy soha nem híztam akkorára, hogy 45 kilót kelljen leadnom...nyilván ezzel sem dicsekszik senki és nem is kell, de érted mire akarok kilyukadni. Szóval gratula tényleg, szép dolog, de szerintem ne említsd, társkeresőn meg aztán végképp ne.
2022. aug. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Ez szép teljesítmény, de nem olyas valami, amit hirdetni kéne. Ne írd ki és ne is beszélj erről eleinte.
2022. aug. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#1: Nem lóg mindenem :'D Max plank közben egy kevés bőr ami maradt.
2022. aug. 9. 11:04
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Jaj 3 as hogy neked milyen illanékony a libidód, hogy te nem akarod tudni, hogy a pasi túlsúlyos volt ... jaj

Kepzeld el en 3 honap után tudtam meg hogy kivehetös fogsora van a baratomnak, es 1 év után hogy lábgombája

2022. aug. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt kihagynám a bemutatkozásból (ne azért mondom, mert irigykedem, mert én is hasonló cipőben károk). Erőltetet dicsekvésnek, görcsös önigazolásnak tűnik.
2022. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én azert hagynám ki mert nem rá tartozik. Nem jó mindent kiszólni ami átfut az agyunkon mint egy kótyagos. Attól nem fogtok közelebb kerülni.

Es lehet 1-2 talalka után vége is lesz es akkor hulyen fogod erezni magad , hogy mindent elmondtál, stb

2022. aug. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45 kiló nem tünik el nyomtalanul. Ezt te is tudod, a bőr ilyen szinten nem képes összehúzódni, tudom mert edző vagyok .. rendesen ki van nyúlva a bőröd, de tegyél fel képet arc nèlkül, meggyőzhető vagyok ha valóban nincs igazam
2022. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!