Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőn többet ér egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn többet ér egy profin beállított, erőltetett mosolyú kép, mint egy természetes kép?

Figyelt kérdés
Azt látom fiúkon/lányokon, hogy mindig olyan képet tesznek fel, ahol produkálniuk kell valamit és nem a természetes arcukat teszik fel oda. Facebookon, instagramon ugyanez. Miért ez lett a tendencia? Egy kép akkor jó, ha tökéletlen mivel mi se vagyunk tökéletesek.
2017. aug. 20. 08:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ízlés kérdése.


Én például kifejezetten keresem azt, hogy olyan képe legyen, amin természetes (nem baj, ha van műtermi kép is, de legyen spontán fotó). Mivel szeretek fotózni, és valamennyit értek is hozzá, nagyon gyorsan kiszúrom azt, hogy a kép mennyire beállított, mennyi az utómunka rajta, és ha valakinek csak olyan képei vannak, akkor azt kerülöm.



Más meg pont arra az illúzióra bukik, hogy elhiszi, hogy egy 30 éves nőnek egy apró ránca, vagy bőrhibája nincs egy közeli portrén...


Különbözőek vagyunk, de én is azt látom, hogy az emberek többségükben nem képesek észrevenni a beállított, manipulált képeket (se a férfiak, se a nők), és rákattannak az ilyen fotókra.

Ez persze általában csak átmeneti siker, mert szemtől szemben majd kiderül, hogy az egyébként 16-nak kinéző 30-as a valóságban inkább 40-esnek tűnik...


Másrészt, lehet, hogy van haszna, mert ha nem jók a képeid, akkor már a randi sem jön össze, és még mindig nagyobb az esély 50 randiból találni 1-et, aki elfogad, mint 0 randiból.

2017. aug. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!