Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire kíváncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire kíváncsi más férfiakra?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok együtt egy nagyszerű férfival, már házasok vagyunk, kb. minden héten rám jön az érzés, hogy milyen jó, hogy még mindig ilyen szerelmes vagyok belé. Vannak randinapjaink, közös élmények, programok, és a szexuális életünk is nagyon jó, külsőre-belsőre imádom. Szóval minden klappol, mégis azt vettem észre az elmúlt hetekben, hogy üzletekben, utcán megakad a szemem más férfiakon. Eddig is fel-feltűnt egy-egy különösen jó pasi, de most a legkülönfélébb férfiakon is megragad a szemem, rögtön átkapcsol az agyam, hogy ő vajon milyen lehet, milyen tulajdonságokkal bír, milyen lehet vele kapcsolatban lenni stb. Szóval kíváncsi vagyok. Arra gondoltam, ez talán annak a böjtje, hogy anno fiatalon nem éltem ki magam, mert sosem voltam az a csapongó, nagy társasági életet élő lány, kb 6 fiúm volt összesen, de talán ami még nagyobb hátrány, hogy szociális életem sem volt és alig ismertem meg néhány fiút közelebbről. És a kíváncsiság hajt. Biztos vagyok benne, hogy a férjemnél jobbat nem találnék, de zavar, hogy nem értem, miért érdekelnek más férfiak.

29/N


2022. aug. 9. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg minden annyira klappol, mint írod, akkor nem kene azon gondolkoznod, hogy random emberekkel milyen lenne kapcsolatban lenni. Nyilván más, de nagy valószínűség szerint rosszabb, mint akivel most vagy. Az, hogy megnezek férfiakat, teljesen normális, amennyiben nem a párod társaságában és nem feltűnően teszed.
2022. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A házasságot a királyok, meg a papok találták ki, az emberi természet meg nem meghazudtolható.
2022. aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Gyere dugjunk és rájössz hogy jobb vagy rosszabb lesz mint a férjeddel☝️
2022. aug. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%
Mert a férjed a legjobb a bolygón,na persze àlmodj királylány, azért nézed mert ezt kissé unod és új izgalmakra vágysz,és persze jobbra is.40+f
2022. aug. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
mert ember vagy, természetes, hogy megnézel mást is
2022. aug. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!