Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek olyan férfiakról, akiknek ismerkedéskor hosszabb távon nagyon sok rejtegetnivalójuk van, s csak arra válaszolnak félig, amikre a nő kiváncsi?

Figyelt kérdés

Önmagukról és környezetükről nem nagyon mondanak semmit, azt is csak röviden, feszengve mondják, hogy "mire vagy kiváncsi", amire csak rövid válaszokat adnak, annak ellenére, hogy a nő nem rámenős, elegáns viselkedésű, kedves természetű, szorgalmas, házias, stb.

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat :).



2019. okt. 13. 10:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Azt gondolnám, hogy az ilyen csak d.gni akar, nem kapcsolatot. Vagy annyira fejletlen szociálisan, hogy nem tud kommunikálni, de az sem jobb. Nagyon gáz. Mit csinálnak szexen kívül? A nő magáról beszél, vagy csak hallgatnak? "Biztos nem lehet unalmas"...
2019. okt. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Mint férfi, gyűlölöm ha kérdezősködnek. Majd idővel minden kiderül.
2019. okt. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha meg elmondják, akkor meg az a bajotok, hogy "csak magáról beszél, én nem is érdeklem".

Na meg szeretnék, hogy te is beszélj, a figyelésen, "aha", "és te?"-n kívül...

2019. okt. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

utolso, ez milyen fhaszsag? normalis ember tud beszelgetni, es erzi a kulonbseget a "csakmagamrolaradozom es nem kerdezek semmit" valamint a "kgb ugynok vagyok inkognitóban ugyh ne kerdezz semmit" uzemmodok kozott.

ha te nem, az a te hianyossagod es ne kend a nokre.

2019. okt. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha komoly kapcsolatot akarok akkor nyitott vagyok minden informáciot megosztani.

Ha csa dugni akkor nem

2019. okt. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 4-es!

Te hüle vagy! Nem kicsit, nagyon! A 3-as igazat írt!

2019. okt. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
tenyleg? akkor en biztos ufo vagyok nem no, mert meg nem volt bajom azzal ha a ferfi megszolalt a randin es nem ugy kellett kihuzni belőle mindent...
2019. okt. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Az ilyen rejtőzködő emberrel egy sört sem érdemes inni.

Kapcsolatot meg soha többé, volt két ilyen párom

2019. okt. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem szeretem ha faggatnak, nem tudok sokat beszélni, eleve szótlan vagyok. Szóval ha ez probléma, akkor mindig is az lenne
2019. okt. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Na, pl. 2-es tipikus balf.asz, neki sosem lesz jó kapcsolata maximum egy hasonló magának való nő mellett.


"majd idővel minden kiderül"

Mintha egy öreg paraszbácsi mondta volna.


- nyílván nem családi titkokat vagy a bankszámlámlaszodat akarják, érted? És van különbség az idegesítő faggatózás és a természetes érdeklődés között, ami egy normális kapcsolat egyik ismérve de jellemző hogy te ezt nem is érted, csak végletekben gondolkozol, hármassal egyetemben aki szerint csak folyamatos beszéd van, vagy semmi. Az interakció akkor ideális, ha kölcsönös, akiből harapófogóval kell mindent kihúzni, sunyinak és éretlennek hat ezért bizalmatlansághoz vezet, ha tett valamit ha nem. Nem mindenkinek van kedve mindig trécselni az is igaz, ilyenkor is meg lehet azt is mondani a másiknak.

2019. okt. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!