Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden fiu/ferfi a vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiu/ferfi a vékony lanyokat "szereti"? Meg akinek nagy melle es kerek segge van?

Figyelt kérdés

Nekem homokora alkatom van, szeles csipom, nagy popo de nem kerek. En azert nem fogom kigyurni magam h legyen baratom.

Ha valaki valakit szeret az elfogadja ugy ahogy van. Mert ha csak azert kell a sracnak a csaj mert kerek a segge, az csak azert van vele h etyepetyeljen vele aztan le csereli.

Illetve mivel nem vagyok vekony, atlagos alkatom van (de en kovernek tartom magam), de mindenki szerint hulye vagyok. És attól felek h nem lesz senkim.



2020. jan. 31. 11:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem minden fiú/férfi a vékony lányokat szereti.
2020. jan. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Igen, jól írod. Néhány még a körte alkatúakra is bukik, akinek széles csípője és nagy kerek feneke van, de a többi alkat csak megalkuvás számukra.

De az arc a legfontosabb akkor is, szóval te még ne ess kétségbe.

2020. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha a külsőd sem túl jó és a természeted is kibírhatatlan akkor nagy az esélye hogy nem lesz tartós kapcsolatod.

Mindkettőn vàltoztatni kell.

És ne azert sportolj hogy teccél valakinak hanem azért hogy jobban érezd magad és egsészsèges maradj.

2020. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem a vékonyságról van szó, hanem az alakról, formákról. Egy homokóra moletten is csinos, mert vékony marad a dereka viszonylag.
2020. jan. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Hat ha neked igy nem es nem akarsz rajta valtoztatni akkor nem lesz.


Figyelj már te miert nem valasztasz alaktalan es nem helyes pasikat?


Lehet azokat a belsoert is szeretni!



Pf h mennyi naiv ember van!


Aztan majd valahany evesen azzal jonnek h jaj meg mindignincs senkim meg szuz vagyok akkor most mi lesz?


Nem tesznek erte semmit,csak varjak a sult galambot.

2020. jan. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én a vékony lányokat szeretem lapos seggel és kicsi mellel, az se baj ha szemüveges. :)
2020. jan. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülye vagy. Szia.
2020. jan. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Lachesys ***** válasza:
a homokora es a korte sokkal szerencsesebb, mint a derektalan vonalzo vagy a forditott haromszog. van homokora alkatu baratnom, aki kilora kb annyi mint en (70), de rajta sokkal jobban oszlik el, nagy cici popo, alkatahoz kepest vekony derek. mig en forditott haromszog vagyok, nagy has, dundi karok-hat, lapos fenek, mondjuk mellem is van a labam jo. az arcunk kb egyforman helyes. o sokkal sokkal tobb pasinak bejon, nem tartjak kovernek, mig engem igen. ugyhogy orulj a homokoranak. mi mas alkatuak sokkal jobban megszivtukm
2020. jan. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem mindenki, minden férfi mást és mást szeret, de egy biztos a tekinteted a legfontosabb először, ha ismerkedni akar egy férfi és nem csak szexpartnert keres.
2020. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
166 cm, 62 kilo vagyok, eleg keskeny derekam van, hosszu hat, szeles csípő hosszu combok. Arcra szep vagyok..
2020. jan. 31. 12:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!