Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik itt rendszeresen "szintek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt rendszeresen "szintekkel" jönnek, azok komolyan gondolják?

Figyelt kérdés

Ha kell, linkelek rengeteg kérdést, rengetegszer láttam, hogy itt sokan úgy tesznek, mintha tényleg egy általánosan létező dolog lenne az, hogy az emberek szintekre oszthatók, és ebből nyilvánvalóan következik, hogy egyik jobb, mint a másik. "Kizárt, hogy ha ilyen és ilyen vagy, akkor összejönne veled egy olyan", "add lejjebb", "nem a szinteden keresel" stb. Ezt mégis hogy kéne értelmezni, ha minden ember egyenlő?


Ha ez tényleg így van, akkor viszont nem létezik szerelem, nem léteznek érzelmek, az ember nem is ember többé, csupán egy ócska termékké züllött, kényszeresen túlértékeli saját magát, és vak a felszínen, az anyagon túli világra.


A kérdés komoly: Miért van szükség a kényszeres kategorizálásra, tetszőleges szinteket kialakítani csak azért, hogy jobbnak, többnek érezzük a saját nyomorult életünket, miért kell még egy módon eszkalálni a már egyébként is egészségtelen mértékű társadalmi feszültségeket?


2022. aug. 10. 20:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Én is csak röhögök, amikor ilyet olvasok, hogy "10/10-es nővel akar összejönni" meg "beéri 7/10-essel is".

Eskü, életemben nem kategorizáltam sem magamat, sem egyik lányt sem, akinél valaha is próbálkoztam.

2022. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem meg hagyjuk az álszentséget... Egy 120 kilós, ápolatlan, csúnya, hiányos fogsorú takarítónő soha nem lesz egy sportos, igényes, jóképű építészmérnök SZINTJÉN. És egy tanulatlan, lányok után füttyögő segédmunkás sem lesz a csinos, intelligens államügyész SZINTJÉN.


Nem tudom, számodra mi elfogadhatatlan ebben.

2022. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Nincs azzal baj, ha te így gondolod. Nyugodtan összejöhetsz egy 44 éves, 99 kilós, három gyerekes elvált nővel, aki évek óta közmunkából él. Elvégre pont ugyanannyit ér, mint egy 22 éves, 55 kilós, két diplomás cicababa.
2022. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
hümmm....bla bla
2022. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%

4

Ilyenkor mindig csak a saját "besorolásuk" izgatja őket, de még véletlenül sem adnák alább az igényeiket a naaagy emberszeretetük tanúságaként.

2022. aug. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%

2 és 5


Primitív barmok.


Kérdező


Hülyeségeket kérdezel, aminek ráadásul értelme sincs.

2022. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Ha te szerinted bárkivel összejöhetsz, mert nincsenek szintek, akkor tessék barátom, próbálkozz. Nem kell meglepődni és sírni, ha kapsz majd 1-2 pofont a valóságtól.
2022. aug. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Nálam két szint van: Szimpatikus, vagy nem. :))) Szimpatikus az, aki intellektust, viselkedést, illetve külsőt tekintve a legközelebb áll a legfőbb ideálomhoz.
2022. aug. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Vannak szintek de vannak kivételek is! Ezt a "sémát" nem kell annyira kényszeresen komolyan venni! Vannak akik foglalkoznak ezekkel,vannak akik meg pont lesz*ják hogy most ki mit gondol arról,hogy ő vékonyan összejön egy 100 kilóssal.
2022. aug. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

Pedig örökérvényű igazság, hogy hasonló a hasonlót vonzza,másképpen szólva :suba a subához,guba a gubához!

Tanult,ápolt irodai dolgozó oldalán például nem igazán látsz mondjuk közmunkást vagy tyúktelepi gondozót,írom ezt úgy,hogy őket is ugyanúgy tisztelem,ám be kell látni, hogy nem mindenki illik mindenkihez.Ez nem csak szellemi síkon igaz.Engem is kiábrándít,amikor vakakinek nem alap a napi szintű fogmosás, tisztálkodás,a két nappal ezelőtti étel szárad a tűzhelyén,felnőtt létére gyerekként tanult dolgokat kell neki elmagyarázni,vagy külsőleg annyira nem az esetem,hogy tulajdonképpen nem is kívánom.

Azért lássuk be,hogy senkinek sem kötelező bárkivel beérnie...Ilyen értelemben igenis vannak bizony szintek!

2022. aug. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!