Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megérdemelte a kcsöge, randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemelte a kcsöge, randin megszívta?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy pasizós, sajnos ritka aki megfog. Ezzel tisztában vannak a barátaim is, tudják, hogy randizni se járok. Lényeg az, hogy fogadtam valakivel és a tét az volt, hogy elmegyek vakrandira ha veszítek.😃

Ok belementem. A csávesz olyannyira el volt szállva magától, hogy néha-néha még finoman be is szóltam neki, majd elküldtem lángosért, és mire visszajött, hűlt helyem találta. És akkor még finoman intéztem..


2022. aug. 11. 13:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem meg te vagy magadtól elszállva. Mondom ezt nőként.

Remélem majd valaki téged is így átver.

Nem voltál vicces.

2022. aug. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha vesztesz egy fogadáson, köcsögevagy? Vagy mi?
2022. aug. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Anton Chigurh ***** válasza:
92%

Parádésan elintézted, ezért jár a keksz.


Na de komolyan, most ezzel vagy nagyra?


Okés, hogy a pali el volt szállva magától, és ez csak egy fogadás volt, de akkor is...


Nőj már fel...

2022. aug. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként, aki ugyanilyen, hogy nehezen fog meg valaki, randizni sem megyek, mert nem látom értelmét, és a barátaim is tudják, na én nem tenném meg ezt egy emberi lénnyel.


Ha annyira el van szállva magától, kinyitod a kis szádat és megmondod neki, hogy figyelj, nem egymást keressük, mert úgy érzem te beképzeltebb típus vagy, ami nekem nem szimpatikus, és elmész. Kész.


Nem kell itt "hú aztán eltűnök és ezzel jól a lelkébe tiprok" szánalmas taktikákat alkalmazni. Ezért tartunk ott ahol, hogy nincsenek emberi kapcsolatok, mert emberi tisztelet a mai világban meg nulla, szánalmas.

2022. aug. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nagyra vagy. Annyit se bírsz mondani, hogy ne haragudj, de nem egymást keressük, én most elköszönnék.

És még várod a tapsot, hát ez elég szánalmas.

2022. aug. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A reláció sajnos kétoldalú. Lehet, hogy a másik sok, de az is lehet, hogy te vagy kevés. Így nem azért nem kell viselkedni, mert csúnya dolog, hanem azért mert nem örülnél te sem ha ezt csinálnák veled. Majd fogják is, ne csodálkozz.
2022. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ám, hogy ő sem jött vissza a lángosokkal és azóta is rajtad nevet.
2022. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%

Csicskalàngosèrt ment a csávó 🤣🤣


Tudnál mondani pèldàt arra, hogy miért èrezted magàtol?

2022. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azért csináltam ezt mert ez a srác nem is komoly kapcsolatot keresett. Legalábbis felhozott egy lányt akit meghívott vacsizni és mondta hogy utána nem szexeltek és hogy ez milyen köcsögség. Én meg csak pislogtam. Normális esetben ilyet fel nem hozol. Nekem jól esett, a többi nem számít. Küldtem én már el képernyőfotót asszonykának arról, hogy a pasija, hogy szexchatel.
2022. aug. 11. 14:09
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Elég bunkó vagy nő létedre. Nem lennék büszke magamra a helyedben.
2022. aug. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!