Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hölgyek, asszonyok.Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek, asszonyok.Van bennetek valami indulat, harag stb. feszültség-szerű érzés amikor nagyon durván kicsinosìtjàtok magatok és egy számotokra feltűnően vonzó férfi pl.a liftben rátok sem néz?

Figyelt kérdés

2022. aug. 11. 16:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bennem nincs. Én sem nagyon szoktam másra nézni, főleg nem liftben. Ha kicsinosítom magam, annak általában oka van, és az az ok jellemzően nem az, hogy számomra ismeretlen idegenek megbámuljanak.
2022. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam kicsinosítani magam.
2022. aug. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Esetleg akkor lenne, ha éppen az ő figyelmének felkeltése lenne a cél.
2022. aug. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, mert én a páromnak csínosítom magam és neki nagyon tetszik, amit lát :)
2022. aug. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Nincs. Eleve kerülöm a szemkontaktust, szerintem észre sem veszem. Inkább az szokott felbaszni rendesen, mikor felveszek egy csinosabb ruhát, amiben nem érzem magam atomtramplinak és nem bírok úgy egy lépést tenni, hogy valaki ne faljon fel a szemeivel. Nem vagyok szorongós, szégyellős típus, de mikor valaki megbasz a szemeivel, úgy el szeretnék bújni...
2022. aug. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5. Aranyos.
2022. aug. 11. 16:38
 7/15 A kérdező kommentje:
Megmosolyogtató vagy 7. Nem féregségből ìrtam egyébként.
2022. aug. 11. 16:43
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Saját magam miatt és a párom kedvéért (meg részben munka miatt) szoktam csinosan öltözni.

Ha nem bámulnak vadidegen kanos pasik, az nekem pozitívum.

2022. aug. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Csak mert akaratlanul férfi nyelven szólva baszógép tekintetem van(női szemmel Elvises)... Szóval én is úgy vagyok hogy nem akarok semmit csak hazaérni de szemmel láthatóan zavarja őket hogy nem folyik a nyálam .A válaszok alapján rosszul gondoltam, tévedtem.
2022. aug. 11. 17:07
 10/15 A kérdező kommentje:
Miért törölték hogy a hetes leférgezett? Mindegy...
2022. aug. 11. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!