Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatba szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatba szerintetek fontos, hogy ki hány kg ?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok sajnos nem egy vékony lány 160cm 63 kg :(

Megismertem egy férfit ő hozzam képest nagyon vekony 180 cm 70 kiló

Mikor megismertem a családját folyton mondogatták , hogy biztos eleszem előle az ételt pedig ez nem igaz, mert látják ,hogy semmit nem eszünk.

A báttya folyamatosan el csalogatja, hogy menjenek ide oda és keressen vékonyabb lányt!

A mai nap volt egy mondata ami nekem eléggé rosszul esett :(

Azt mondta a barátomnak a báttya hogy mások azt hiszik rólunk , hogy dro..sok vagyunk, mert a baratom olyan vekony, én meg biztos mást csinálok amit hizok, csak gondolom nem akart úgy megbántani!

Sírtam mikor ezt meghallottam , mert szarul esett :( mondom barátomnak, hogy inkább ne is mondta volna el a battya… tartotta volna magába :(

Szerintetek ?


2022. aug. 12. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a családja fogyatékos és én az első ilyen megjegyzés után a közelükbe nem mennék. Ha meg a pasika nem áll ki értem ő is repülhet.
2022. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha titeket kettőtöket nem zavar, akkor nem. Jó nagy bunkók. Párod mit szól ezekre?

Átérzem, nekem nagyobb feleslegem van. 167/85, hallgatom is miatta a családban a megjegyzéseket. Azt persze nem látják/akarják látni, hogy nagyon is teszek ellene, csak nem egyik napról a másikra megy.

2022. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos :( énis próbálok nem is eszek csak pajzsmirigy problémám van :(
2022. aug. 12. 20:53
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretitek egymást le van szrva, a családja valójában aggasztó ha a barátod enged a bátyja befolyásának előbb utóbb szakítás lesz a vége szóval ez már rajta múlik hogy mennyire szeret illetve hogy tudja e a bátyját ignorálni.
2022. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Retek rohadék banda a kiscsalád. Nem vagy kövér, de ha az is lennél sincs semmi joguk megjegyzéseket tenni, beszólogatni neked meg a szart kavarni a hátad mögött. Mondjuk ez egy jó teszt volt, ha a barátod eddig nem állt ki melleted akkor ezután se fog. Ez nagyon erősen megkérdőjelezi a kapcsolat jövőjét hogy finoman fogalmazzak.
2022. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kerüld el a családját, mert hülyék. Főleg ha tudják rólad hogy pajzsmirígy problémád van! Ha nem akkor meg tisztázd velük.

Ha így se változtatnak ,akkor meg engedd el.

Párodat kérd meg ,hogy ne mondja el hogy miket mondanak rólatok,mert számodra ezek frusztráló dolgok.

2022. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
63 kg vagy ami normàl súly ne fogllakozz senkivel!
2022. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A közelükbe sem mennék ezután! Ott kezdődik, hogy még túlsúlyos sem vagy, de ha 100kg lennél, sem szabadna ilyen megjegyzéseket tenniük.

Mit reagál erre a párod? Ha nem véd meg, akkor én simán elfelejteném, őt is a paraszt családjával együtt.

2022. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%

A kilók nekem nem számítanak, de a kinézet igen. Sajnálom, de egy zsíros testhez én nem tudok vonzódni... Számomra visszataszító, ha valakin lötyög a fölösleg és hurkákba áll össze.


Na most egy 160/60 kilós nő nézhet ki csodásan, lehet sportos, formás és lehet olyan is, amit leírtam. Nem kilók kérdése, hanem összkép kérdése.


Ettől függetlenül nem rosszindulatúskodom senkivel a súlya vagy a kinézete miatt, szóval ez csak akkor számít, ha az illetővel párkapcsolatban kell lennem.

2022. aug. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Bunkó nagyon a családja, ne foglalkoz velük. Mást sajnos nem tudsz tenni, csak lesz@rni.

Én nagyon vékony vagyok, erre kaptam olyat, hogy:

"Ez a lány meg fog halni" "Vékony szeretnék lenni, na de ennyire azért nem"...aki bunkó és a hibát keresi az meg is fogja találni.

2022. aug. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!