Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis miért lehet annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért lehet annyira fontos kitenni fb-re ha valaki kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Jobb ha kinn van? Mi lehet az oka ha fontos ez a másiknak?

Semmi gondom ha valaki kiteszi, de miért kell mindenáron ragaszkodni ehhez? Attól más lesz az élet, ha kinn van hogy kapcsolatban, és dugig van minden képekkel? Ha nincs kinn, akkor is sétálok a másikkal kézen fogva, és bemutatom akinek úgy érzem. Régen mikor nem volt fb, akkor is éltek az emberek ezek nélkül. Szükségtelennek érzem, hogy bárki nézegesse az én nyaralós, kirándulós képeimet, és én is azt hogy mások kapcsolatát nézegessem. Vonatkozik ugyan ez a gyerekekre is, azt sem támogatom hogy kiteszik az emberek a gyerekeik képeit, bár nem ítélem el.

Nő létemre jó ha évente váltok profilképet, hosszú hónapok óta meg sem osztottam semmit.


Azok akik ragaszkodnak mégis ahhoz hogy kinn legyen minden, de minimum az hogy kapcsolatban van xy-nal, plusz pár képnek kinn kell lenni, az meg tudná írni az okát? 🙂


2022. jún. 29. 15:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
21%
Mert ma még kapcsiban az épp aktuális párjával, de 1 hét múlva már nem bizti ez a mai világban. Addig is ezt szupcsi kitenni, rendcsi?
2022. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Feltételezem, hogy van, akit megnyugtat, hogy jó, ha mások látják, hogy kapcsolatban van, akkor nem írnak rá, másokat, hogy de jó, hogy felvállal a párom, adott esetben lehet védekezés is, azt gondolván, hogy ha látják, hogy van párom talán nem írnak rám annyian. De még más okok is lehetnek, de ez mind csak feltételezés, nekünk párommal 7 év után sincs kint, hogy kapcsolatban vagyunk és 1 közös képet töltöttem fel az évek alatt, ahogy ő is csak egyet.
2022. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
84%
Mi is kiraktuk még tavaly, hogy kapcsolatban vagyunk, de ezen kívül semmi extra. Néhány közös képünk van a telefonjainkon, de azokat sem tesszük ki, nem majomkodunk orrba-szájba.
2022. jún. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azok miatt van kint, amit 2-es irt. Ferfiaknal nem tudom, mi a jellemzo, de a nokre azert irogatnak csajozasi szandekkal. Ismeretlenek, regi ismerosok, vagy epp regi "randipartnerek" akikkel aztan ilyen-olyan okokbol nem lett tobb. Sokkal tisztabb, ha kint van ez, es nem futunk felesleges koroket szerintem. Masreszt meg 1-2 kep mar csak buszkesegbol is elfer - en legalabbis nagyon buszke vagyok a ferjemre, sokszor legszivesebben vilagga kialtanam, hogy mennyire szeretem es hogy milyen halas vagyok erte hogy o az eletembe kerult.

Mondom ezt ugy, h kepunk nincs is kint, mert se en se a ferjem nem a social median eljuk az eletunk. De meg tudom erteni azt, akinek egeszseges keretek kozt ez tetszik.

2022. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
40%

Azért fontos, mert így felvállal a másik egy olyan platformon ami a megcsalásnak a melegágya. Persze ettől még megcsalhatnak meg ismerkedhetnek a hátam, nem azt mondom, hogy nem.

A kapcsolati státusz megosztása nem vonja automatikusan maga után, hogy napi szinten közös képeket pakolunk ki és mindent megosztunk.

2022. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

Minden szart kitesznek az emberek a facebookra, miért pont az zavar, ha valaki kiteszi, hogy kapcsolatban van, házas vagy egyedülálló?


Annak idején ezek az oldalak azért születtek, hogy megismerjék egymást az emberek. Megismerni pedig úgy tudsz valakit, ha meg vannak adva az információk az adatlapján. Még egy állásinterjún is van, aki megkérdezi, hogy kapcsolatban vagy-e. Sőt, a volt főnökeim pl. mindenkit csekkolnak a facebookon, amikor beadja az önéletrajzát.


Közösségi oldal - nem véletlen ez az elnevezése, mindenki ugyanannyi esélyt kap rá, hogy bemutatkozzon mások számára és mindenki olyan szinten él vele, ahogyan akar. Vannak, akik mindent megosztanak magukról a kapcsolati státusztól a munkahelyekig, vannak olyanok, akik szinte semmit, sőt, még fotót sem tesznek fel magukról.

2022. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%
Minek megírni az okát? Arra van a facebook, hogy írjunk magunkról, kapcsolatot tartsunk másokkal. Nem kötelező ott lenni, posztolni sem, nézegetni sem. Én meg megkérdezném, nem tök mindegy ez neked? te vagy az a fajta, aki semmit nem oszt meg, hanem stikába mások után nyomozgat és eleméleteket gyárt az életéről? Az sem jobb.
2022. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
60%

Nekem azért fontos, mert úgy gondolom, ez is a másik felvállalásának része. Persze, ha valaki kb. nulla aktivitást mutat az oldalon, és semmit nem oszt meg magáról, a családjáról, stb., akkor megértem, ha valaki nem akarja kirakni, és el is tudom fogadni.

Meg igen, teremt egy olyan tiszta helyzetet, hogy a normálisabbja így már biztos nem fog ismerkedési ajánlatokat a képembe tolni...

Képeket meg alig osztunk meg, az is inkább a programokról szól, kilátásról, stb., mint kettőnkről. Egészséges mértékig én is szívesen nézegetem mások képeit.

2022. jún. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Hellmano ***** válasza:
85%
Most tiltottam az egyik ismerős csajt, mert kb. 3 hónapja született gyereke és állandóan azt posztolta most 1 napos, most 1 hetes, már 1 hónapos vagyok már 50 napos már 2 hónapos...ez már beteges szerintem, aki ilyen szinten tolja. Az, hogy valaki kirakja kapcsolat vagy sem az meg egyén kérdése én soha nem raktam ki, de nem azért, mert így megadtam az esélyt arra, hogy idegenek rám írjanak, hogy összejönnének velem vagy stb. , hanem mert aki ismer az tudja anélkül is, hogy van párom, mégha közös képeket sem posztolunk, akkor is 5 éve együtt vagyunk :D
2022. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%

Elég párszor belefutni, hogy xy rámír, fb-on semmi közös kép, se kapcsolati státusz, közben meg a barátnője a közös gyereket várja. Egyik exem ugyanezért ex. Ő dafke nem teszi ki, hogy kapcsolatban van. Ugyanazokra hivatkozva, mint te. Gyorsan le is bukott, hogy mindenkire ráírt.

Ezek után nekem az a gyanús, aki ezt ennyire titkolja. Főleg, ha egyébként naponta használja az oldat.

2022. jún. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!