Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ezekkel a tulajdonságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ezekkel a tulajdonságokkal összejönnétek velem?

Figyelt kérdés

Kis önbizalom növelés kell egy önbizalom hiányos fiúnak...


23 éves vagyok és 198cm magas

Közepesen kigyúrt (eres és nagy karok)

Nincs kockahasam, olyan lapos hasam van minimális felesleggel

Sötétbarna haj és fekete szemem van

Mindig ápolt vagyok és adok a külsőmre de nem vagyok piperkőc

Szabadidőmben szeretek konditerembe járni, gitározni és a konyhában tevékenykedni

Mindig figyelemes lennék, ha lenne barátnőm, nagyon sokat szoktam képzeletben eljátszani a gondolattal, hogy mennyi mindent sütnek neki, ágyban reggelizni és egyéb más dolgok.

Mindenkinek azonnal visszaírok, amint lehet (nem érdekel, ha azt hiszik ez alapján, hogy nincs életem)

Még van sok más tulajdonság is (nyílván), de most ezek ugrottak be


Negatív (amiket leginkább kiemelnékk)


Még sosem volt barátnőm

Sosem csókolóztam és még nem is feküdtem le senkivel



2022. aug. 14. 22:14
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
100%

Kezdetnek mindenképpen nagyon jól hangzik, de ahhoz, hogy összejöjjek valakivel, jobban meg kell ismerjem. Lehet, hogy én nem vagyok az esete, vagy lehet csak szimplán nincs meg a kémia.

Azt át tudom érezni, hogy bántottak, velem is így volt, de szépen lassan meg kell tanulni elengedni, mert csak magadat gyötröd. Aki szeret, az úgy fog szeretni, ahogy vagy :)

2022. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Hogy összejönnék-e veled, azt ennyiből nem tudom, de a fentiek alapján ismerkednék, aztán majd kiderül.

(van párom, ha nem lenne)

2022. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Szeretném akkor kiegészíteni még akkor.


Nem iszom alkoholt, mert egyszerűen nem szeretem az ízét.

Szeretek kirándulni és a barátaimmal lenni

Doktorit végeztem 6 hónapja és jelenleg.

Két gyereket szeretnék vagy két lányt vagy egy lányt és egy fiút.

Rágom a körmömet.

Szarkasztikus vagyok olykor másokkal

Kissé lusta vagyok, de azért elvégzem a dolgokat idővel

Nem szeretek bulizni, mert nem az én világom ez az egész

Terveim között vagy egy saját ügyvédi iroda (de az olyan, ahol nem adom el a lelkemet, mert tudom honnan jöttem és tiszta lelkiismeretet szeretnék)

2022. aug. 15. 08:00
 14/25 anonim ***** válasza:
31%
Ó kérdező! Én meg sem közelítem az emberi nagyságodat, mégis rommá keféltem magam fiatal koromban. :) Jó nőkkel természetesen, nem azokkal akik már senkinek nem voltak jók. Nem is kondiztam, nem voltak eres karjaim, csak 181 magas vagyok. Na ez a szopi, hogy egy ekkora selejt mint én, leköröztem az álompasit, azaz téged! :D
2022. aug. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
22%
Ha nem lenne Párom, simán, ige.
2022. aug. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Mert nem a realitàs talaján lépkedsz, elrugaszkodott vagy, és kevés a releváns info, a többi inkább csak önfényezés.
2022. aug. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
63%
Önfényező sz*rságokat bárki írhat.
2022. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
25%
Ezek alapján szimpatikus vagy, szívesen mennék veled randizni. A többi kiderül utána:)
2022. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

198 cm magas?

Nem. :(


Bocsi... a legmagasabb srác, akivel randiztam, 193-4, és ő még a felső határom (és lábujjhegyen már az ő száját sem értem fel :D).


Amúgy tökéletes vagy... öhm, vagy nem. Biztosan vannak hibáid ;)

2022. aug. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
48%
Gyereket akarsz - instant kizáró ok :)
2022. aug. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!