Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ezekkel a tulajdonságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ezekkel a tulajdonságokkal összejönnétek velem?

Figyelt kérdés

Kis önbizalom növelés kell egy önbizalom hiányos fiúnak...


23 éves vagyok és 198cm magas

Közepesen kigyúrt (eres és nagy karok)

Nincs kockahasam, olyan lapos hasam van minimális felesleggel

Sötétbarna haj és fekete szemem van

Mindig ápolt vagyok és adok a külsőmre de nem vagyok piperkőc

Szabadidőmben szeretek konditerembe járni, gitározni és a konyhában tevékenykedni

Mindig figyelemes lennék, ha lenne barátnőm, nagyon sokat szoktam képzeletben eljátszani a gondolattal, hogy mennyi mindent sütnek neki, ágyban reggelizni és egyéb más dolgok.

Mindenkinek azonnal visszaírok, amint lehet (nem érdekel, ha azt hiszik ez alapján, hogy nincs életem)

Még van sok más tulajdonság is (nyílván), de most ezek ugrottak be


Negatív (amiket leginkább kiemelnékk)


Még sosem volt barátnőm

Sosem csókolóztam és még nem is feküdtem le senkivel



2022. aug. 14. 22:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem esett hanyatt senki a jogasz diplomadtol. Tudod miert? Mert folyamatosan irrelevans informaciokat osztasz meg magadrol. A tokeletes felszinesegedet lobogtatod, mikozben felnottkent a gyerekkorodat sem tudtad meghaladni. Kepzeld, masnak is volt gyerekkora. Masokat is kikezdtek. Megse lettek nyomi luzerek felnott korukra. Barna szem, barna haj. Meg most is rohogok. Katasztrofa.
2022. aug. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kérdés, hanem egy társkereső hírdetés. Máskor már régen törölve lettek a hasonló kiírások.
2022. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Brown - Barna

Blue - Kék

Green - Zöld

Hazel - Mogyoróbarna

Amber - Borostyán

Grey - Szürke


Ezek a szemszín típusok léteznek, mutációval előfordulhat, hogy több szín megtalálható a szemedben, esetleg keveredik, de olyan hogy fekete a szemed nem színe nem létezik, max nagyon sötét barna. Ezt csak azért mondom, hogy hülyeséget ne írj ki egy társkereső oldalra a jövőben.

2022. aug. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
48%
23-as vagyok és FÉRFI, ne írjon senki ismerkedési szándékkal.
2022. aug. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
71%
23 évesen előadod hogy te vagy a superman, majd a végén hogy közöd nem volt még lányokhoz. Főnyeremény lehetsz!
2022. aug. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!