Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségét láthatóan szereti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségét láthatóan szereti, akkor mi volt a célja?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot egy fesztiválon, kiderült gyereke meg felesége is van. A fesztiválon úgy tűnt tetszem neki, célozgatott, beszólogatott, de semmi nem történt. Azóta is reagálgat a képeimre, néha ràm ír de ennyi. A fesztiválon lett volna lehetősége ha akar valamit, de a celozgatásokon kívül semmit nem tett. Valószínű, hogy vissza utasítottam volna a családja miatt, szimplán érdekel, hogy mit akarhat, mert egyszer mintha nagyon erdekelném, máskor meg semmi. És be sem próbálkozott. Egyszer találkoztunk csak. Ezért gondolom, hogy szerezheti a feleseget, ha tettlegességig nem fajul a dolog. Azt nem értem csak, akkor miert ír, reagal, kedvel. Fesztivál után még egyszer megkérdezte hol vagyok, és aztán meg is jelent ott, nézett folyamatosan, de nem jött oda. Nem értem, hogy ha úgyse próbálkozik be, mert hogy volt már lehetősége, akkor ezeket miert csinálja?
2022. aug. 15. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

egotuning

gondolom, látta rajtad, h. neked bejön.

2022. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Vagy ego tuning, vagy csak szimplán kedvel.

Én se csak olyan ellenkező nemű emberekkel tartom a kapcsolatot akikkel szexuális viszonyt szeretnék létesíteni. Szerintem ez teljesen normális dolog.

2022. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális volt, és ma már ez a furcsa.
2022. aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
még csak ego tuningnak sem mondanám. sok év megszokott házasság után egyszerűen jól esett neki egy kis változatosság, hogy egy kicsit meglegyintse az újdonság izgalmának szellője, de nem akarta megcsalni a feleségét.
2022. aug. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Unalmas már a házassága és tetszel neki, nekem ne akarja senki bemagyarázni, hogy egy jól működő kapcsolatban, mindegy mióta tart, ez belefér... Nekem biztos nem.
2022. aug. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Hát pedig eléggé úgy tűnik, hogy téged zavar, hogy nem lett belőle "tettlegesség". Sokat elmond rólad, ha az nem jut eszedbe, hogy szimplán csak vannak belső értékeid, amik szimpik voltak neki.
2022. aug. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A fesztiválon csak szórakozni akart.

Most meg cseszteti az agyát hátul (mint minden pasinak)hogy lenne egy berepulő, félre is léphetne, ha akarna.

2022. aug. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!