Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Céltalanná vált a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Céltalanná vált a párom élete, hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés
2022. aug. 16. 16:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért érzi azt, hogy céltalan lett? Nyilván nincs így, csak túl kell lendülni az adott problémán. Ha depressziós, pszichológussal, pszichiáterrel.
2022. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

A terápia kizárt sajnos

Én látom a helyzetünket így, mert tünetei vannak

Nem betegségre gondolok, hanem jelenségre

Nem tudom jobban leírni

2022. aug. 16. 17:00
 3/18 anonim ***** válasza:
Akkor írd le a jelenséget, mit tapasztalsz.
2022. aug. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki célt! Szívesen!


De most komolyan, milyen választ vársz erre az ideböfögött közhelyre?

2022. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Emberit 4-es

Emberit

2022. aug. 16. 17:18
 6/18 A kérdező kommentje:

Próbáltam célt adni, de az nem lett elég sajnos

Egyik napról a másikra él

Nem tervez semmit

Ingerlékeny…stb

2022. aug. 16. 17:19
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez hogy jön ide?

Esetleg leírhatnád, hogy mi az oka, mi történt vele, eddig mi volt a célja, az miért nem valósul meg, mik az akadályok, a körülmények.

Rohadtul nem mindegy, hogy 8 éve próbálkoztok babával, és a sokadik vetélés után feladta, vagy kirúgták a munkahelyéről, vagy elúszott harmincezer a tippmixen, vagy rájött, hogy 200 kilósan nem lesz sikeres bikini modell.

2022. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő jól érzi magát, ahogy van! Az ingerlékenysége meg abból ered, hogy piszkálod.

7-es tök jókat írt. Ezeken lehetne változtatni, azon, hogy pld. elvan a langyosban, és már nem szeret, és ezért érzed, hogy nem haladtok sehová, azon te tudsz változtatni.

2022. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Eddig mi volt a célja?

Történt valami, amitől megváltozott?

2022. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Most vált csak céltalanná, vagy az is volt és csak titkolta? Ez egy igen fontos kérdés. Én mindig is az voltam, de minden barátnőm azt hitte majd ő megváltoztat, csak ezt szerintem nem lehet. Ha mindig is ilyen volt engedd el...
2022. aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!