Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy visszatérő férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy visszatérő férfi ügyfelünk. Tegnap megjegyztem, hogy mostanában mindig akkor jön ide ha nem én vagyok. Poénosan kérdeztem is hogy,: Direkt kerülsz engem? Erre tökre zavarba jött. Mi lehetett vele?

Figyelt kérdés
Mindketten házasok vagyunk, szoktunk beszélni pár mondatot, ő eddigis nagyon közvetlen volt velem, régebben egyszer kétszer próbált bókólni,de csak olyan szimpátiából szerintem.
2022. aug. 16. 19:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Házasok vagytok, lényegtelen.
2022. aug. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem akarnék tőled semmit, én is zavarba jönnék egy ilyen szövegtől.... ciki
2022. aug. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Azt hitte, ki akarsz vele kezdeni
2022. aug. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Ez a szöveg mindenféleképpen zavarba ejtő. Egyébként valószínűleg akkor megy oda amikor épp van ideje és nem a te beosztásodhoz igazítja ezt.
2022. aug. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Jézusom.
2022. aug. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nyilván nem akartam vele kikezdeni,nem vagyunk olyan viszonyban. És nem is olyan stílusban mondtam, ahogyan azt gondoljátok.
2022. aug. 16. 20:08
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

Tényleg zavarba ejtő volt, amit mondtál.

Más se tudná, mit mondjon hirtelen, főleg ha az őszinte válasz az lenne, hogy nem érdekli, ki van ott épp.

2022. aug. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
18%
Ha van egy kis töke, v. humorérzéke a fickónak, kivágja ebből magát. Ez simán benne van egy ffi-női napi adok-kapokba.
2022. aug. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

Erre szerinted mit lehetett volna mondani?

Főleg, hogy még csak ki sem kezdtél vele. Arra legalább lehet reagálni, de így? Mondja a szemedbe, hogy pont nem érdekli, hogy te adod a kezébe a számlát, szállítót, akármit, vagy a kolléganőd. Még a végén besértődsz.

2022. aug. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem neked teccik. igaz?
2022. aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!