Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen stílusú öltözködés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen stílusú öltözködés imponál nektek leginkább egy ellenkező neműn?? Konkrét ruhdarabokkal is példálózhattok akár, amik általában bejönnek nektek.

Figyelt kérdés
Kérlek, a korotokat és a nemeteket is tüntessétek fel a válaszotok végén, köszönöm 🙂

2022. aug. 16. 21:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
75%

Legyen úgy összességében csinos és menjen az illető alakjához, stílusához. Tetszenek a kényelmesebb darabok is (pl. farmer, póló), de azért legyen olyan is, hogy nekem akarjon tetszeni a másik és akarjon szexi lenni (miniruha, szoknya, magassarkú).

30 F

2022. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
94%

Összességében erre nagyon nehéz választ adni mert ami az egyik nőnek nagyon jól áll az a másikon egyáltalán nem. Én szeretem, ha egy nőnek egyedibb a stílusa. Így konkrét ruhadarabokat tekintve viszont nekem nagyon tetszik az olyan ahol a váll vagy a egyik legalább szabadon van. Az is tetszik, ha egy nő mer felhúzni harisnyát és ehhez megfelelő öltözéket választ. De vannak nők akinek az extrémebb teljesen össze nem illő viselet vagy éppen full félig férfiasnak tűnő ruhadarabok is jól állnak.


F

2022. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
86%

Részemről a sportosabb öltözet és a vászomcipős, farmer-pólós egyszerű viselet ami tetszik a hétköznapokon. De szeretem a minimalista darabokat is, amik nem vonják el a figyelmet.


A mostani divattól hányingerem van, egy jóalakú, csinos nő is úgy néz ki ezekben a ruhákban, mint egy kövér bohóc.

2022. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
100%

Ami laza, lehet akár nem túl végiggondolt. De a spontán életszemlélet kitűnjön belőle.


ing vagy póló

Rövid gatya


39N

2022. aug. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
72%

Talán ami hozzám legközelebb áll, az az egyszerű, de igényes stílus. Pl. egy egyszínű felső, egyszerű pulcsi, nem túl hivalkodó ing, farmernadrág, egyszínű nadrág tökéletesen megteszik, a felsők lehetnek esetleg testhezállóbb darabok. Ne legyenek nagyon agyonhasználva, kinyúlva, ne ugyanazt a 2-3 darabot cserélgesse mindig.


Ami számomra taszító, ha valaki valamilyen "alter" irányzatot képvisel (színes haj, punk, stb.), ha valaki "szakadt", de egy kicsit ódzkodnék azoktól a pasiktól is, akik utcára is csak alkalmi nadrágban, vasalt fehér inggel és márkás karórával képesek kimenni (láttam ilyet).


26N vagyok, egyébként én is nagyjából hasonló stílust képviselek.

2022. aug. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
83%

Mindig alkalomhoz illő.


De a szörnyű igazság, hogy egy jó csaj egy szemetes zsákban is szexi tud lenni, míg egy csúnyább nő hordhat többmilliós dizájner cuccokat, azok akkor is úgy fognak állni rajta, mint tehénen a gatya... Mert a ruhát hordani is tudni kell.

Pár napja láttam egy alacsony csajt, ahogy egy lagzin az 5 centis magassarkúban is botladozott, míg a 180 centis ex-kifutómodell a 15 centisben is úgy közlekedett, mintha a világ legtermészetesebb dolga volna. Szerintem kitalálod, hogy melyikük volt az "impozánsabb" látvány...


34F

2022. aug. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
80%

Ing a gyengém és a v-nyakú póló


N

2022. aug. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
95%

Egyszerű, nem hivalkodó. Minél kevesebb márkalogó, minél kevesebb csillogó cucc.

Legyen praktikus, alkalomhoz/körülményekhez illő.



Konkrét ruhadarabot csak olyat tudok írni ami taszít: ujjatlan póló, szandál, és vállon hordott övtáska. Ezektől kikészülök. :D


N

2022. aug. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
47%

Bőrhatású leggings, bőr miniszoknya, magassarkú


F

2022. aug. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
84%

Hosszú ujjú, egyszínű ing, felhajtott ujjal.


milf

2022. aug. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!