Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet szexuálisan vonzódni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szexuálisan vonzódni egy bizonyos természethez? Illetve miért vonzó egy ellentétes természetű ember?

Figyelt kérdés

Előre elnézést, picit próbálom átírni a történetet, hogy ne lehessen ráismerni senkire.

Szóval : párkapcsolatban vagyok, de megismertem egy lányt.

Nincs köztünk semmi, és nem is tervezek semmit, de eszméletlenül vonz.

Szép lány, nem mondom, de főleg azért, amilyen temperamentuma van.

Egyszerűen mindig bajba kerül :) Mint akinek olasz szülei vannak :D


Ha van véleménye feltétlenül közölnie kell és mindegy, hogy épp rólam, vagy másról vagy épp egy vizsga előtt egy professzorról. Persze bele a szemébe.

Nem balhés meg ilyenek, csak kimondja amit más gondol, ráadásul a többi lány nem szereti túlontúl, mert inkább fiús a természete


Viszont én rettentően élvezem a társaságát és úgy érzem, hogy mikor látom, hogy épp nyitná a kis száját és elindítaná a lavinát, hogy iszonyatosan vonz. Mindig szórakoztat, pedig nekem is beszól, ha úgy van.


Nektek van ilyen? Hogy nagyszájú nők jönnek be? Vagy más olyan tulajdonság ami nem külsőhöz köthető? Pl duci nő jó humorral, vagy ilyesmi?


Csak elméleti a kérdés, jó barátok vagyunk én meg rágondolok néha ;)


2021. ápr. 11. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet szexuálisan vonzódni egy bizonyos természethez?


Igen!


Illetve miért vonzó egy ellentétes természetű ember?


Egyszer hallottam egy pszichiátertől, hogy azokhoz vonzódunk, akiknek ugyanaz a "bajuk" (törés, hiány, hiba az életükben), mint nekünk, de ellentétesen reagálták le.

Tehát téged valószínűleg az vonz benne, hogy kimondja azt, amit te is gondolsz, de nem mered kimondani.

2021. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

"Egyszer hallottam egy pszichiátertől, hogy azokhoz vonzódunk, akiknek ugyanaz a "bajuk" (törés, hiány, hiba az életükben), mint nekünk, de ellentétesen reagálták le."


Ez érdekes, köszönöm. Szóval én szeretnék ilyen lenni?

2021. ápr. 11. 18:22
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szeretnéd bátrabban megmondani véleményedet, ill. örülsz, ha helyetted ő kimondja, ami neked is böki a csőrödet.

Az más kérdés, hogy lehet, hogy ő túlhajtott formában csinálja ezt, és hosszú távon zavarna, hogy folyton konfliktusba kerül a környezetével. Ez pl. tipikusan nem zavaró, amíg csak haverod, de iszonyatos zavaró lehet, ha a párod (és vele azonosítanak).

2021. ápr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Értelek. Egyáltalán nem buta lány. Szerintem inkább az csípi más szemét, hogy nem lapít.

Nem fognak vele azonosítani, mivel nem lesz a párom, de ha szingli lennék, és szívesen felvállalnám :) Legtöbb lány olyan, aki inkább csöndes, vagy erőltetett, meg hát én szeretem a csípős humort és ő nem sértődik meg ha beszólok.

2021. ápr. 11. 18:39
 5/15 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy ilyen lányt. Nem tudom kigyomlálni, pedig már rég el kellett volna felejtenem. Mindenhogy vonzz, nem csak szexuálisan. Ki érti ezt?

Csak én egyedülálló vagyok.

2021. ápr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Igen, lehet egyfajta természethez vonzódni. Sőt, én ki merem mondani, hogy engem úgy istenigazából egyetlen embertípus vonz...

És abban is lehet valami, amit az 1-es írt. Nagyon hasonló problémával küzdöttünk gyerekként és kamaszként (érzelmi elhanyagolás, miközben bűntudatot éreztünk, mert anyagilag, fizikai dolgokból mindent megkaptunk, egyikünk családjában sem beszéltek érzésekről, a problémákat szőnyeg alá söpörték, mindkettőnkkel szemben felállítottak egy csomó elvárást, de sosem mondták el, mik azok az elvárások, de valamilyen módon megbüntettek minket, amikor nem feleltünk meg ezeknek, stb.), de tényleg teljesen ellentétesen reagáltuk le, és ez igaz az előző ilyen nagy szerelmemre is.

2021. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

5. És miért nem lett belőle semmi?


6. Igen, hát nem tudom , mert már akkor vonzott mikor még nem ismertem, de tény, hogy mindketten hasonló gyerekkort éltünk meg. És valóban máshogy reagálja le

2021. ápr. 11. 19:26
 8/15 anonim ***** válasza:

Ajánlom ezt a cikket:

[link]

2021. ápr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mert itt az ellentétes természetet negatív értelemben kell venni. A negatív természetem meg nem nekem van... Próbálkoztam már, de a racionális énem mindig tiltakozik, amit persze ignoráltam mindeddig ami el is vezetett egy pontig, ami már kvára nem hiányzott nekem. Hisz a tököm akar háborúzni a saját igazáért egy nővel, mikor egyszerűen csak elfelejthetné a francba.
2021. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9 #5 Voltam.
2021. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!