Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon csak rosszindu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon csak rosszindulat van? Feltettem két kérdést, a különböző szemszögekből. Hogy lehet, hogy ennyire ellentétes válaszokat kaptam?

Figyelt kérdés

Egyik kérdésemben, mint "ex" adtam elő egy szituációt.

A másikban, mint az "újabb nő" a férfi életében.

Hogyan lehet, hogy amikor az "exként" tettem fel a kérdést akkor mindenképp azt írtátok engem biztosan nem szeret, de amikor az "új nőként" akkor meg azt, hogy engem nem és az exet igen.


Akkor itt nincs őszinte tanácsadás, csak rosszindulatú válaszok?


2021. ápr. 3. 16:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Röviden: igen.
2021. ápr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Ne az itt kapott tanácsok alapján próbálj életet vezetni.
2021. ápr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
A lényeg, hogy ha nő vagy, akkor bizzosan minden pasi egy farok körülötted, de majd az itteni lovagok megmutatják, milyen az igazi férfi. :D
2021. ápr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Noren1989 ***** válasza:
Meg mellékinfók alapjàn, a maradékot kamuzva a kérdésben amúgyis könnyű jó vàlaszt adni...
2021. ápr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
56%
hát aki eletvezetesi tippeket var innen, az meg is erdemli
2021. ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Próbáltam nagyjából ugyanazt a kevés infót megadni, ugyanarról a helyzetről.
2021. ápr. 3. 16:53
 7/25 A kérdező kommentje:

"hát aki eletvezetesi tippeket var innen, az meg is erdemli"


Azért nyilván nem erről van szó. Csak azért írják ki ide emberek a gondjaikat, hogy idegen külső szemlélőktől is kapjanak véleményt.

De mi ertelme, ha mindenképpen "én" a "kérdező" vagyok savazva?

2021. ápr. 3. 16:55
 8/25 anonim ***** válasza:
70%
7, én általában megpróbálok objektíven és érdemben válaszolni. Le is vagyok pontozva . XD
2021. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
34%
Belinkeled a két kérdést? Had válaszoljak már rá. :p
2021. ápr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
Mivel nő vagy így szeretnék az emberek, hogy szingli maradj így van még egy plusz szabad nő. aki remélhetőleg nem dagadt nem ronda és nem retardált.
2021. ápr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!