Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ti milyen ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti milyen ajándékot szoktatok venni barátnőtöknek?

Figyelt kérdés
Milyen alkalmakra és mit? Lányok/Nők válaszát is várom, hogy mit szoktak kapni. Légyszíves írjátok oda, hogy mióta vagytok együtt.
2022. aug. 18. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kaptam ebook olvasót, karkötőt, karórát. Ezeket mind szülinapomra, más alkalomra nem szoktunk ajándékozni, vagy közösen veszünk valamit magunknak. (Pár éve szülinapra se nagyon veszünk semmit.)

8 éve együtt

N

2022. aug. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Vagy csak igy vagy szulinap karacsony

Extől önimado dolgok.pl díszek amikkel semmit nem tudok kezdeni, de RÁ emlékezzem. Altalaban ilyen egodolgokat kaptam. De az 60 ezerért pl egy szivecskés maci..


A mostani barátom meg csak.olyat vesz ami nekem okoz örömet de nem magatol hanem erdekli az nekem mi a jo. Igy kaptam már sok ekszert vagy drága parfumoket de segit pl a lakasban megjavitani ezt azt(mert Nekem kell)sokkal önzetlenebb barátibb annak ellenere hogy narcisztikus az exem meg normalis volt.

2022. aug. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*csak úgy alapon is szoktam kapni dolgokat vagy szulinap atb
2022. aug. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

a2-3.voltam az élményeket kihagytam. Pl barhova akarom akkor visz kifizet azonnal mehetunk(nárci). Exem meg féléveken át is csak tervezett egy utat, ahova soha nem mentunk el(a szerelmes)

(Mindkettonel van penz ezt csak azert irom mert nem akadályozo tenyezo)

2022. aug. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én mindig olyan dolgokat vettem neki amiket szeretett, vagy amire tudtam hogy vágyik.
2022. aug. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bevásárlási utalványt, ALDI, TESCO.
2022. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Miután kaptam egy magyar helyesírás szabályai c. könyvet, azóta kapott egy receptkönyvet kezdőknek.
2022. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ☺
2022. aug. 18. 15:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Kaptam már plüsst, táskát, ékszert, az érdeklődési körömmel kapcsolatosan apróságokat és ugyanilyen témájú nagyobb dolgokat is, egyedi tárgyakat.
2022. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Zoknit
2022. aug. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!