Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "kellene" nőként elvárno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "kellene" nőként elvárnom az autót/jogsit egy férfitól?

Figyelt kérdés

Én nem várom el hogy legyen jogsija/kocsija. Ha van, akkor negatívum nekem ha össze van nőve vele és csak azzal hajlandó közlekedni.



Ezt akármikor leírom itt az oldalon, mindig mocskosul 0-ra vagyok pontozva (néha még le is hülyéznek), viszont hiába kérdezem az okát, sose válaszolnak.



Szóval: miért baj, miért dühítő, miért elítélendő ha egy nő nem várja el ezeket, és nem szeret autózni? Mi ezzel a probléma?


2022. aug. 18. 14:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Az ezzel a probléma, hogy nem támasztod alá a lepontozók világnézetét.
2022. aug. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem kell. Nincs vele probléma, és attól, hogy egyesek ragaszkodnak hozzá neked nem kell.

Ez mai kérdés (nem a tid?):

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1188..

2022. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24%

Most csak azt nezve hogy pl te valalnad azt hogy majdan 3 gyerekkel 6000 boronddel cűgölődsz a balatonra vonattal?

Vagy irhatnék tobbmindent is gyerek nelkul is.

2022. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
*vállalnád?
2022. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#3

Sehol nem írtam, hogy lenne gyerekem vagy terveznék.

Amúgy igen, jártam már börönddel vonattal a Balatonnál, és ismét vállalnám.

2022. aug. 18. 14:41
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Atvitten ertettem. Mertem remélni hogy átmegy a sorok kozti tartalom. De nem ment át.
2022. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#6

Ez nem a delphoi jósda, nem átvitt metaforákat és rejtelmes feladványokat várnék, hanem konkrét okokat. :D

Ezzel együtt zöldet nyomtam rád mert kb ilyesmire lettem volna kíváncsi, csak konkrétan, nem virágnyelven.

2022. aug. 18. 14:49
 8/19 anonim ***** válasza:
32%

Konkretam mivel nem latok az életedbe, mégis hogyan fogalmazzak?

Köszi a zoldet azért.


Probalok akkor magambol kiindulni.

Barátomnak van kocsija. A kovsiban zene. Sokat bulizunk a kocsiban is. Olyankor miniket szlalomozik vagy fékezget ütemre.(amugy nagyon felelossegteljesen vezet) Mikor felvesszuk a haverjait akkor veluk egyutt röhögunk milliokat. Amikor ittam vagy kivagyok hasam fáj akármi, simán hazavisz barhonnan pikk pakk. Egy egy ugyintézes a varos 6 szegletében is 6 hivatalban egy fel nap alatt emgvan kocsival.

Amikor latom ahogy mossa a kocsit ahogy mögötte a vizpára, plusz maga a ferfi, es az a kocsi. Azt bánom hogy nem fénykepeztem le, de beleégett az agyamba.

A kocsi sotetszurke es megesett hogy pont sotetszurke felsoben voltam es sotetszurke ongyujtoval es pont ő is szurkeben volt :D

Amikor eloszor megláttamm hogy kereszt lóg a kocsiban nekem az is sokat jelentett es amugy mesélte hogy megesett mar hogy majdnem meghalt es nagyon vmi mason mult az hogy nem halt meg, es nem csak orvosokon. Amikor tanitja hogyan kell csupan elinditani a kocsit már az kesz halálröhögés onmagában. (Nekem nagyon bonyolult mar csupan elinditani is..)

Úgy érzem millio szívtam volna már ha pl hasgörccsel kellett volna hazagyalogolnom vagy vergodni egy taxissal (akiben empatia sincs),vagy az ugyintezesek kapcsán, és ugy érzem millio meg egy élmény kimaradna az eletembol kocsi nelkul. Mintha hozzánk tartozna egy kulon életmód.


(Vagy az exem pl eleve ugy ismertem meg hogy stoppoltam.)


Ezert nem akartam konkretumokat mert nem tudom szemelyileg neked miket sorolhatnék ami benned megmaradna ami Téged érint.

2022. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%

*De még egy madársz.ron a kocsin is fenn tudunk akadni. Pl egy nagy automoso program amiben minden benne van es extrém drága nem birt el egy madársz.rral..kulon már szerelohoz kellett vinni a kocsit fenyezésre meg motorházteto hibajavitasra egy galamb miatt :D.

Ez is valami kész téma meg egy vicc.

Rengeteg ilyen van

2022. aug. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
*Es ezek után ha beszélek hívásban egy sraccal aki nyikorgo csikorgo biciklivel megy épp haza vidéken, valahogy teljesen más maga az egész ember is önmagában. Nem nézem le ne ertsétek félre, de egy felnőtt kiforrott dolgozó férfi es nyikorgo bicikli és automentesség nekem nem fér össze.
2022. aug. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!