Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 30 éves férfitól mikortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 éves férfitól mikortól várható el,hogy egyenesen elmondja szeretne e és mikor gyerekeket?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, az ismerkedésünk hosszúra nyúlt, össze viszont már össze bútorozna.

Mivel van némi távolság köztünk most pedig cégen belül lenne lehetőségem mozdulni( ami amugy jobb helyet is jelent számomra) én költöznèk hozzá.

Neki saját háza nekem albérlet így nekem ez se okoz gondott.

Több már a barátom is a közelében.

Mivel szeretnék gyerekeket ezért számomra ez egy fontos kérdés.

Válasznak egy fiút mindenképpen szeretnék majd. Kaptam.

Érdeklődtem a majd mikor jön el.

Elváltak a szülei és nem volt egyszerű válás.

Nagyon biztos szeretne lenni a dolgában

És ugy gondolja korai még a körübelül mikor kérdesem.

Ebben várnék megerősítést vagy ellent mondást.


2022. máj. 11. 22:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem korai, főleg, ha az összeköltözés is szóba került. Sőt, én az ilyet már az ismerkedés elején tisztázni szoktam nagy vonalakban. Elvégre nincs értelme olyan emberrel összejönni, aki tegyük fel 1 év múlva gyereket szeretne, én pedig csak 3-4 év múlva. Ezeket az elején kellett volna tisztázni szerintem, de ha már nem sikerült, akkor igenis leülni vele és kész tények elé állítani, hogy "nézd Józsi, a költözés szélén állunk, ideje az ilyen témákat ténylegesen megbeszélni, hogy ne legyen ebből később probléma. Én ekkor szeretnék és ennyi gyereket, és te? Kérlek őszintén mondd el, tudni szeretném, hogy mire számítsak". Ha erre nem képes, én eleve össze se költöznék vele, szórakozzon mással.
2022. máj. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
15%
Ha ezzel így fél év után elém állnál, egyszerűen kiröhögnélek. Szerinted fél év elég ahhoz, hogy az ember gyereket akarjon? Bizonyos körökben esetleg, az értelmesebbeknél nem.
2022. máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha te biztosan tudod, hogy szeretnél-e (és elmúltál huszonegy-néhány, dolgozol stb.) akkor már az ismerkedés elején meg kell ezt beszélni. Olyannal minek is összejönni, aki mást szeretne, vagy nem tudja. Aki meg 30 évesen nem tudja, azt hagyni is kellene kapásból.

Az, hogy mikor szeretne, fél év után, összebútorozás hatarán igen esedékes. Nem napra pontosan, de hogy pl. 2 év múlva már készen érezné magát, ha így haladnak a dolgok, az egy valid kijelentés. És ahhoz te is tudod mérni a saját igényeidet, lehet beszélni róla, hogy hogyan tervezitek a jövőt. Ez a majd lesz ami lesz hozzáállás csak arra jó, hogy ne tudd mit is akar a másik, és ha akarja egyáltalán, ne tudd, hogy akkor 2 év múlva simán el tudja képzelni vagy 8 évig hallani sem akar róla.

Jobb mindent átbeszélni minél hamarabb, ha neked vannak konkréd vágyaid, terveid.

2022. máj. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

U, ezt mindenkepp beszeld meg vele, mielott osszekoltoztok!

Igen, egyreszt korai a fel ev, kedves masodik, masreszt viszont az alap perspektivat joga van tudni egy harminc eves nonek.

2022. máj. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
60%

31 éves volt a férjem, amikor összejöttünk. Még egy nagy gyerek volt. Annyit tudott, hogy MAJD szeretne gyereket, ez biztos. Én is annyit tudtam, hogy 1-2 éven belül nem reális, de mindenképpen szeretnék majd. 5 év után jött el a "majd" és akkor ő már sokkal jobban szerette volna, mint én.

Utólag belegondolva nem is lehet erre válaszolni. Kell, hogy működjön a kapcsolat és hogy megérjen az az érzés, hogy igen, rendben vagyunk érzelmileg, anyagilag és hiányzik az életünkből a közös gyerek, szeretnénk megadni ezt az élményt egymásnak. Ez a vágy egyszercsak úgy beütött nálunk. Szerintem emiatt ne haragudj rá. Ha biztosan akar, akkor ne erőltesd túl a témát, egy idő után nyomasztó lehet. Beszéljétek meg, hogy pl. 5 éves terv és kész.

2022. máj. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
10%
A lepontozás alapján, amit ma negyedszer teszek szóvá: Az itteni emberek szerint fél év után gyereket kell csinálni? :O
2022. máj. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%

6

Nem kell fél év után gyereket csinálni, isten őrizz. De a legelején jobb az ilyet tisztázni hogy egyátalán akar-e, a majd nem egy biztos válasz. Különben csak egymás idejét pazaroljátok. Tapasztaltam már olyat mikor a nő hoppon maradt, mert a majdból nem lett gyereke. Mindenkinek joga van az álmaihoz, ha akar gyereket, ha nem ami rendben is van. Csak akkor egymás idejét ne pazarolják. Az elsüllyedt kapcsolat helyett ennyi erővel a nő már rég találhatott volna egy olyan párt aki kompatibilis vele. Ha szeretnének gyereket, nem érdemes belepazarolni éveket abba amiből nem lesz úgyse semmi, ezzel csak kifutnak a termékeny időszakukból. Persze egy pasas ráér gondolkozni, de egy nő nem.

2022. máj. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
98%

"A lepontozás alapján, amit ma negyedszer teszek szóvá: Az itteni emberek szerint fél év után gyereket kell csinálni? :O"


Szerintem érdemes lenne újra figyelmesen elolvasnod, hogy mi a kérdés.

2022. máj. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
20%

de azért miért nem elég hogy majd szeretne? fél év utàn...


32 éves volt a férjem mikor összejöttük, ő is azt mondta hogy majd szeretne egy gyereket


pár év után láttuk már a közös utat és lett is gyermek, sőt 2....

2022. máj. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
#5 Én férfi vagyok, és mindig is úgy voltam vele, hogy szeretnék gyereket. Nyílván 16 évesen nem beszéltünk arról, hogy mikor (pedig már akkor is több éves kapcsolat lett belőle), de 26 évesen, mikor összejöttem egy lánnyal, megbeszéltük, hogy szeretnénk, és ha minden jól megy köztünk, akkor x idő után reális lehetne. De nem ment minden jól (sőt), így egy év után szakítottam. Mostani párommal 28 évesen jöttem össze, szintén az elején beszéltünk ezekről, és kb fél év után bútoroztunk össze, és mondtam, hogy én szeretnék 1-2 év után házasságot, aztán 1-2 év után gyereket is akár. És persze, ha akkor is mindenki úgy áll még hozzá. Attól még, hogy beszélünk róla, van egy nagyjábóli elképzelés még nem jelenti, hogy akkor kötelező is gyereket csinálni 2 év után. Céltudatos élet, nyílt kommunikáció amiben hiszek. Nem áltatok senkit, ellenben bármit bármikor megbeszélek, így működik jól a kapcsolatom egy normális emberrel. Talán a bizalom, a kommunikáció megléte fontosabb is, mint hogy pontosan döntsünk mindenről jó előre. Valaki ilyen, valaki olyan beállítottságú. Nem baj az, csak beszéljétek meg.
2022. máj. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!