Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen értelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen értelmiségi nőkről?

Figyelt kérdés

[link]


Férfi szemmel, nekem nagyon bejövős. A kisugárzása, a megjelenése, a beszéde, a tudása. Szerintem kb. ilyen egy álomnő. Amúgy rendszeresen nézem a videóit nyelvtanulás miatt.


2022. aug. 18. 17:06
A kérdező szavazást indított:
Férfi szemmel: szimpatikus
Férfi szemmel: nem szimpatikus
Női szemmel: szimpatikus
Női szemmel nem szimpatikus
16 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
2022. aug. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

és mit kéne ehhez hozzászólni? nézzed!

azért mert tud angolul, még nem értelmiségi, ez az anyanyelve.

2022. aug. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
El tudnám képzelni hatalmas természetes csöcsökkel,na úgy nagyon bejönne.
2022. aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem a szőke loknis Lucy szebb, és szebben is beszél angolul.

English with Lucy

2022. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#2


Nem azért értelmiségi, mert tud angolul, hanem azért mert tudja tanítani az angolt. Plusz látszik rajta, ahogyan kifejezi magát, hogy nem egy hétköznapi ember.


#4


Lucy az a tipikus csinos lány, amúgy ő is szimpatikus, őt is fogom nézni.


Amúgy Lucy angolja azért tűnik szebbnek, mert ő a brit angolt beszéli, Emma pedig ausztrál származású. Van nekik közös videójuk is.

2022. aug. 18. 18:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy átlagos nő. Csinos, szimpatikus, ápolt, stb. De én semmi különösebbet nem látok.
2022. aug. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6


Számodra milyen a különleges nő?

2022. aug. 18. 18:15
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

ezt az egyoldalú rajongást nevezi a szakirodalom paraszociális interakciónak.

sztem ezt az időt és energiát inkább a nyelvtanulásra fordítsd, minthogy egy vadidegen és minden szempontból számodra elérhetetlen nőn fantáziálsz.

2022. aug. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Inkább fantáziál, mint valami 40-es gyk-s disznóval levelezgessen...
2022. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8


Szerintem félreértetted a kérdést. Alapvetően úgy találtam rá Emmára, hogy nyelvtanulói anyagot kerestem, ezért nézem a videóit, tehát alapból tanulom az angolt (meg mást) is. Nem szoktam róla fantáziálni, annak ellenére sem, hogy álomnőnek neveztem. Tényleg álomnő, de más jellegű nőt képzelek el majd a feleségemnek.


Viszont emberileg nagyon szimpatikus Emma, ezért osztottam meg az egyik videóját. Szerintem semmi gond nincs azzal, ha ilyen nőkre hívjuk fel a figyelmet. Na meg lehet másnak is segítség a videói az angolhoz.

2022. aug. 18. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!