Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itt válaszoló férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt válaszoló férfiak magukat egyébként olyannak tartják, hogy velük egy nő jól járna?

Figyelt kérdés

Gondolom igen, na de mért?

Meg tudjátok indokolni?


Csak mert rengeteg olyan választ olvasni kérdések alatt, hogy ő bezzeg ilyet nem tenne, sose csalna meg senkit, sose bántana senkit.


2022. aug. 18. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Olyan nincs, hogy minden szinten jól járok valakivel. Az eszményit keresni időpocsékolás.
2022. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem tuti nem járna jól, átkozná a napot, hogy megismert. Talán ezért is tartom magamtól elég távol az embereket...
2022. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem, hogy velem bárki jól járna, hanem tudom, hogy nem.
2022. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mint a magánélet-karrier. Valaki ebben sikeres, valaki abban, de hogy egyszerre működjön a kettő, az ritka. Ha anyagiakban nem is teljesítek sokat, emberileg lehet hogy jobban megbecsülöm őt. De olyan is van, aki anyagiakban teljesít sokat és emberileg egy nagy nulla.
2022. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
velem kettő is
2022. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Már nem. Amikor mindent megtettem a kapcsolatomért, akkor is megcsalást kaptam érte. Úgyhogy már nem vagyok hajlandó mégegyszer hülyét csinálni magamból.
2022. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

Magánélet-karrier gondolathoz: Szerintem meglehet a kettő együtt, megfelelő tervezéssel és megfelelő szakmával. Mert ugye nem mindegy, hogy miből van az a karrier. Biztosan van amelyikre több, másra kevesebb időt kell áldozni. Persze kezdetben valószínűleg sokat, majdnem mindegy mi az, de szakmától függ, hogy ezt mennyire lehet rugalmasan kezelni pl. később is (helyszín stb.).


A kérdésre válaszolva. Összességében azt mondanám, hogy igen. Nem mondom, hogy nincsenek körülöttem "hiányosságok", amiken ne lehetne fejleszteni (pl. anyagi rész, szerencsére a szakmámban van potenciál), de valahogy igennel felelnék. Viszont ez több mindentől függ. Függ az adott lánytól/nőtől. Hiszen hiába vagyok jó fej, normális, ha valakinek a magas srácok tetszenek vagy akik extrovertáltabbak minden helyzetben. Ő nem járna jól velem.


De aki igen, ő szerintem elsődlegesen a belső tulajdonságaim miatt. Nyilván két dolog lehetséges, vagy három amit erre nagyon nagy vonalakban lehetne válaszolni: külső, belső, egyéb földi javak. Én első helyre a belsőt tenném. Céltudatos vagyok (mindig vannak terveim óvodás korom óta, el nem tudom képzelni, hogyan lehet az, hogy valaki nem tudja mit fog csinálni és hogyan:D), őszinte, intelligensnek, megbízhatónak tartom magam, olykor vicces, el lehet velem járni helyekre (már nem buliba, hanem "kirándulgatni", ellátogatni ide-oda satöbbi), utálom a vitákat és jobb szeretek mindent megbeszélni (sarkos dolgokat már az elején). Nem élek semmilyen káros szenvedéllyel az édességen kívül. Az, hogy nem csalnám meg meglehetősen alapnak kellene lennie, úgy gondolom. De igazából nincsen semmi extra ezekben és nyilván vannak negatív tulajdonságaim is, mint mindenkinek. De a kérdés az volt, hogy szerintem miért járna "jól" az a valaki. Nem írok regényt, nem sorolok fel mindent ami épp eszembe jut (majd megbeszélem Vele), de összességében a belső tulajdonságok, maga a személy lenne az, amit kiemelnék, ha valamit ki kellene. Külsőre se nézek ki olyan rosszul szerintem (meg nem csak szerintem, más szerint meg biztosan de), viszont koránt sem azt tenném az első helyre. :)


Az első válaszoló "minden szintje" itt is érvényes valóban. MINDEN szinten nem járnának jól velem. Talán senkivel. Nem tudom. Mindenesetre az, hogy mindenkinek más tulajdonság, jellemvonás lehet tetszetős (külső és belső egyaránt) és ez a személyiség azzal, a másik amazzal jön ki jól stb. stb. erősen árnyalja a képet.

2022. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 nemaRendőrség ***** válasza:
35%

Nem tartom magam rossz férjnek.

Lehet nem én vagyok a legjobb a Földön, de szerintem viszonylag jó értékelést kaphatnék a páromtól.


Nem iszom, nem videójátékozom.

Vannak terveim és meg is szoktam valósítani őket.

Okos vagyok és jól keresek

Igyekszem a párom érdekeit is nézni, még ha számára nem is tűnik mindig úgy

Kompromisszum kész vagyok

2022. aug. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
A felsorolásból valóban igaz, hogy sosem csalnék meg vagy bántanék valakit szándékosan, nem azért mert nincs rá lehetőségem ahogy erre szoktak reagálni, hanem mert egyszerűen ilyen vagyok, vannak elveim. De ettől függetlenül nem hencegnék azzal, hogy bezzeg velem milyen jól járna valaki. Nekem is vannak hibáim, csak másak. Pl 0 önbecsülés. Ez már kapásból kizáró ok a nőknél.
2022. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Velem nem , de én nem írok olyant , viszont vannak akik tényleg beképzelik..
2022. aug. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!