Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy annyira felizgatott titeket valaki, hogy egész nap orgazmus közeli állapotban voltatok annak ellenére, hogy csak léteztek magatokban?

Figyelt kérdés
Én smároltam egy sráccal kb egy napja,azóta csak ilyen gondolataim vannak és, b beszélek vele, akkor is ilyen felhevült érzésem van. Mintha orgazmusom akarna lenni kb, érzem a lüktetést és nedvesedem és mire abbamarad ez, rögtön jön a valami ami megint előidézi

2022. aug. 19. 01:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Volt. Illetve volt, amikor ilyen napjaim voltak, kb 3-4 összefüggő nap. Elég intenzív volt.
2022. aug. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem igazán. Be szoktam fejezni magamnak. Nem szenvedek.
2022. aug. 19. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Van egy új kollégánk.

Ronda is, koros is, de ha bejön hozzánk rögtön benedvesedek.

Nem vagyok normális! Csak egy szavába kerülne hogy magamba engedjem.

2022. aug. 19. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%
Ilyen 14-8 éves lányoknál van... Felnőtt korban ez gyerekes személyre utal
2022. aug. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Simán leeht, hogy pont ovulálsz is.
2022. aug. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt. Hatalmas vágy és harc volt bennem érte. (A maszti nem helyettesit egy embert 2.)

Nagyon sokat vergődtem. Reméltem hogy kisugárzik megérzi vagy bármi hasonlót érez ő is, de ez nem volt így.(személyes kapcsolattartás volt) Ez miatt is, hogy benne semmi meg nem mozdul, és azért is, mert teljesen más vágyakozni, és közben ha vele lennék, több pasi okozott már csalódást azzal, hogy szexben nullák, vagy taszító amit csinálnak, mivel ennek is fennált a kockazata, inkább leküzdöttem magamban. Álomban még előjött ugyan, de az álmom is olyan volt, hogy vmi retkes elvétett helyen csak ki akart használni vigyorogva.


Azóta amúgy más iránt is éreztem hatalmas felkavaró vágyat, de abban a srácban szintén felkavaró szenvedély is volt irántam, mindketten olyanok lettünk a vad szenvedélyes szextől mintha beálltunk volna vmi drogtól, egyik után jött a másik harmadik, többedik alkalom, később együtt is jártunk. Azóta is úgy maradtam meg neki, mint istennő.

2022. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez már maga a kémia amire a kapcsolatok épülnek? :D
2022. aug. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%
Nem kémiára épulnek kapcsolatok. Ahhoz kicsit több kell.
2022. aug. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, még szexuális pályafutásom elején.
2022. aug. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Jó, amúgy én is "szexuális pályafutásom elején" tartok eléggé. Meg alig ismerjük egymást, csak megtörtént ez, aztán valami ilyet okozott nálam.

Egyébként tényleg gyerekes vagyok, de szerintem az igazán gyerekes emberek nem éreznek ilyet, mármint én pubertás előtt nem igazán voltam felizgulva, pláne nem embertől, pláne nem egy egész napra😅

2022. aug. 19. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!