Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti hol lennétek nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hol lennétek nyitottabbak arra ha valaki ismerkedni próbálna veletek?

Figyelt kérdés

Ha egy szórakozóhelyen vagy buliban próbálkozna be egy fiú nálad vagy arra ha napközben egy parkban vagy buszmegállóban szólítana le valaki ismerkedési szándékkal?

Máshogyan reagálnátok a kettő szituációra?



2022. aug. 19. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akire nem vagyok nyitott, az próbálkozhat bárhol, akkor sem fog érdekelni.
2022. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
1-es SZUPI DOMINA VAGY😄😄😄😄
2022. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha szingli vagyok, tetszik, és normálisan szólít le, akkor mindegy.
2022. aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
3-as szingli vagy?
2022. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis attól függ, milyen a pasi, nem az hogy hol. Fizikailag milyen, ill. kisugárzás, hang...
2022. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Egyetértek a fontos válaszokkal, de nekem a park szimpatikusabb ha már választani kell
2022. aug. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Buliban nem tudnám komolyanvenni valószínűleg. Parkban is kevés esélyevan. Viszont a hobbijaimon vagy barátaimon keresztül sokkal több. Így tudom azt érezni, hogy engem akar megismerni nem csak bárkit, aki kicsit tetszik neki.


Amúgy most nem vagyok szingli, szóval sehol nem lenne esély, de míg szingli voltam ez volt a helyzet. (Ja és neten 0 az esély)

2022. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 vagyok, előző válaszokat akartam írni, elgépeltem. De buliban olyan komolytalan lenne, simán lehet, hogy nincs magánál és holnapra nem emlékszik semmire
2022. aug. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Szia! Nekem a park/akár buszmegálló vagy valami szabadtéri helyszín a szimpibb! 😏 Buliba már ritkán járok,talán évente egy koncert Én nem tartom kizártnak a netes ismerkedést sem! Ja és nagyon fontos: csak olyan férfi jöhet szóba,aki külsőleg is az esetem,mert igen mi nők is ez alapján választunk + kellemes hang - összkép. 32/N
2022. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!