Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek még lehet esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még lehet esélyem?

Figyelt kérdés

Szóval gimiben volt egy csajom, eléggé zárkózott, és stréber típus volt, de elég jó volt az ágyban…

Szóval kb 5 hónapig voltunk együtt, de kb folyton dugtunk, és mindenhol és mindenhogy, nagyon durva volt, se előtte se utána soha nem volt ilyen csajom. Viszont érettségi után szakítottam vele, mert akkor úgy éreztem, hogy dugni jó volt, de azért hosszútávra…

Na most nekünk 2 évente az osztályunk tart találkozókat, de valahogy sosem jött el, lehet kicsit sok sérelme volt.

Na de idén eljött és waoow konkrétan bombázó lett szerintem. Ilyen sötét vörös haja van, és hozzá illő ilyen menő, nagyobb keretes szemüvege, szépen sminkeli magát, picit fogyott is szerintem, félig feketében volt, fekete farmer, magassarkú, egy pirosas ilyen ing és fekete blézer (? Szóval zakó, na). Szerintem kb mindenki álla leesett amikor megjelent, én konkrétan alig bírtam magamhoz térni a sokkból, mármint most ilyen 24-25 évesek vagyunk, és mindenki hasonlít a régi énjét Ede azért, de ő basszus valahogy az egyetemen teljesen megváltozott, még mindig ugyan olyan kedves meg gondoskodó, vagyis a beszélgetés alapján, de amúgy wow. Utána a pasija jött érte, azon a csókon látszott az a szenvedély mint régen, mázlista a pasi. Szerintetek lehet esélyem nála? Esetleg hogy elcsábítsam attól a csávótól? Hiszen nekünk ár van múltunk…



2022. aug. 20. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapszabály, hogy olyan nővel nem kezdünk ki, akinek párja van. Majd ha szakítanak, akkor próbálkozhatsz.
2022. aug. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, de szánalmas vagy. Én is átmentem egy ilyen glow upon a gimi óta(kondizok, volt plasztikám, szép lett a hajam stb), de az biztos, hogy akinek akkor nem kellettem, az most se próbálkozzon, mert tudnám, hogy csak a külsőmre megy. Hagyd békén azt a lányt, jobbat érdemel nálad.
2022. aug. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem undorítóan felszínes vagy. Inkább fogd fel, hogy elk*rtad, ő meg boldog. Nincs esélyed, azt már eljátszottad!
2022. aug. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt esélyed megtartani, de kevesletted, ezért szakítottál vele.

Eltelt pár év, amit ő ki is használt. Csinosabbá vált, lett barátja, ergo nem pazarolta az idejét, legfőképp nem rád.

Erre te benyögöd, hogy mégiscsak kéne az a "tiltott gyümölcs", ami még távolabb került tőled, mert anno eltaszítottad magadtól.

Hát nézd. Ha eddig nem siettél, akkor ezután már ne siessél! :D

2022. aug. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felszínes vagy és szánalmas. A csaj jól járt hogy szakítottatok, ő most boldog. Neked meg ott a kezed, fogadd el. ;)
2022. aug. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!