Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők. Meglepődnétek azon, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Meglepődnétek azon, ha kiderülne egy általad ismert magas, nagydarab, domináns, a másikat kicsit szívatni szerető férfiról, hogy több diplomás, és jelenleg matematikát tanít?

Figyelt kérdés
Az ilyen fazonok nem arról ismertek, hogy értelmiségiek, de en ismerek egy ilyet!
2022. aug. 20. 19:44
A kérdező szavazást indított:
Meglepődnék
Nem lepődnék meg.
12 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyiféle matematikussal és matektanárral vagy matek szakossal matek tanári szakossal találkoztam már, hogy ez nem számítana nagy dolognak.
2022. aug. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Érdekes. Én a férfi matek tanárokat inkább introvertáltnak hinném.
2022. aug. 20. 19:49
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
A párom informatikus, de matematika tanári diplomája is van, a mérnöki mellé, egyáltalán nem lepődnék meg.
2022. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
utálom a matekosokat, így nem lepődnék meg, h. egy hájas, domináns, bunkó faszi az illető...
2022. aug. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán, annyira unalmasak a sztereotípiák. Nekem is magyarázták már, hogy szép nő vagyok, ezért nem hiszik el, hogy mérnökit végeztem és nem vagyok hülye hozzá.

Azok az emberek is zavarnak, akik másokról ilyesmiket kombinálnak össze megjelenés alapján.

2022. aug. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Abszolút nem érdekelne (mint ahogyan maga a pasi sem).
2022. aug. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek egy ilyet. Mindehhez még tetovált, szakállas pasi is, marha jó fej.

Aztán kiderült számomra, hogy tanár végzettsége van, altanos iskolában tanított, és csak lestem. Engem meglepett.

2022. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7


Bírom az ilyen embereket. A vadabb külső mögött kimagasló intelligencia van. :)

2022. aug. 20. 20:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom meglepődnék-e, de örülnék. Imádom a matekot.
2022. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem vagyok ostoba, hogy azt higgyem, minden ember egy hollywoodi sztereotípia.
2022. aug. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!