Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasiknál mit jelent ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiknál mit jelent ez a kijelentés is ?

Figyelt kérdés

--Tudnálak szeretni--

Mit jelent ez nálatok vagy mire gondoltok ilyenkor?????

Még nem mondtátok ki ,hogy együtt vagytok ,de ezeket mondja a nőnek .

A másik elvileg imád,mindig bújik hozzád,minden lehetőseget megkaparint ,hogy hozzád érjen ,a párodnak akarod a nőt(ezt állítod neki),közben teljesen ellentmondásban van azzal ,ahogyan viselkedik !!! ezt megelégelte a nő és részéről ennyi ,de ha ennyire vonzódik és húz hozzá a férfi,meg fogja keresni a közeljövőben ? A nornális válaszokat előre is köszönöm szépen !


2022. aug. 21. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

A legegyszerűbb út az őszinteség. Nehéz a pasikat megfejteni. Kérdezd meg, hogy hányadán álltok. Tud-e Veled hosszútávon gondolni? Szerinted komoly kapcsolat kell neki?

Milyen a viselkedése? Mióta ismerkedtek?


36N

2022. aug. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Régóta beszélgettünk úgymond, de személyesen 3x találkoztunk ... ő mindig akart többször is találkozni de sose kérdezte konkrétan ,hogy van e kedvem mindig csak azt ,hogy haza értem e már es ennyibe maradt . Mindig csak akart,akart ....Ezért se értem ezt az egészet .
2022. aug. 21. 12:22
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Változó lehet, hogy kinél mit jelent. Én amikor ezt mondtam, már szerettem a lányt, csak nem voltam biztos benne, hogy viszonozná. Így én ezt úgy értettem, hogy: "Tudnálak szeretni. (Ha hagynád <-- ezt már nem mondtam ki)"


Te mit érzel iránta? Kapcsolatot szeretnél? Lehet nem érzi biztosnak ezt a dolgot és azért kétkedik vagy mond ilyeneket.

2022. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Egyszer az a bej ha tapadós a férfi és kimondja hogy szeret, máskor meg az a baj ha csak utal rá és a "tudnálak szeretni" kifejezéssel nem akar elijeszteni!


Inkább az a jó kérdés: Te adsz esélyt a kapcsolatnak?

2022. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

5 nem mondtam h baj sőtt !!!! De mint egyszer már írtam teljesen ellentmondásban van azzal ahogy viselkedett de ezek szerint azt nem olvastad el !!

////////Régóta beszélgettünk úgymond, de személyesen 3x találkoztunk ... ő mindig akart többször is találkozni de sose kérdezte konkrétan ,hogy van e kedvem mindig csak azt ,hogy haza értem e már es ennyibe maradt . Mindig csak akart,akart ....Ezért se értem ezt az egészet .//////

2022. aug. 21. 12:44
 6/10 A kérdező kommentje:
5 én tudtam volna !!! De sajnos nem az én hibám volt az egész ... szerintem fejben még nagyon gyerek ...sajnos
2022. aug. 21. 12:45
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Nekem azt jelentené hogy nem szeret. Nem firtatnám tovább. Nem erdekelnenek az indokai
2022. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

5. vagyok

Ha te adtál neki esélyt(pár hét-hónap időt) a kapcsolatra és érdektelen viselkedést mutat feléd akkor keress mást!

2022. aug. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
5 igen ez így igaz !!! Ezért se értem ezt a kijelentését se !!!
2022. aug. 21. 12:55
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Csak dugni akar. Ettől kéne eldobni a bugyit.
2022. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!