Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Ennyire nincs dolgod?"-Érdeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ennyire nincs dolgod?"-Érdemes ilyen kijelentése után foglalkozni vele?

Figyelt kérdés

Kezdetleges kapcsolat, előkerült az első veszekedésünk. Én távmunkában dolgozom, relatíve szabad a munkaidőm. Mivel ő is dolgozik, írásban ment a szócsata, és mivel én szinte mindig azonnal tudok reagálni (mellettem a telefon amúgy is mert bármikor kereshetnek) ikyen kijelentéssel jött nekem.

Kicsit rosszul esett, mert én igyekeztem volna megbeszélni a problémát, hogy lássa meg akarom oldani, és erre ezt kaptam válaszul.

Túlreagálom?


2022. febr. 28. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem ért rá a 28. üzenetre. Miről tudtok írásban veszekedni?
2022. febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem munka kozben kell.problémákat megoldani.
2022. febr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erdemes foglalkozni vele ezek utan is. Lenyegeben igaza volt, mert nem online formaban kell mindent is megbeszelni, hanem szemelyesen szerintem. Irasban total felesleges szocsatazni barkivel barmirol.
2022. febr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit olvasva a sorok között: valamin összekaptak, a kérdező folyamatosan írta a viszont-válaszokat (értsd: kötötte az ebet a karóhoz), mire a másik fél ezt megunta és megkérdezte, hogy "Ennyire nincs dolgod?"

Vegyél vissza, tarts egy fél napos chat szünetet és gondold át mi értelme volt ennek

2022. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
azt a problémát amit a semmiből generáltál? aztán csodálkozol a kérdésén?
2022. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedésünk elején nálunk is volt ilyenre példa. Én számítógépen dolgozom, bármikor tudtam válaszolni a páromnak, ő viszont fizikai munkát végez és nem volt a kezében állandóan a telefon, hogy válaszolni tudjon. Mivel még nagyon bizonytalan voltam kettőnkkel kapcsolatban és akkoriban még távkapcsolatban voltunk, én is rázúdítottam írásban, hogy mi nem tetszik. Őt frusztrálta, hogy nem tud válaszolni, engem meg az, hogy nem válaszol. Ebből volt egy nagy vitánk, amit aztán a következő személyes találkozáskor átbeszéltünk és kifejezetten megkért arra, hogy ha bármi problémám adódik, ne írásban közöljem, mert képtelenség így megoldani egy problémát. Akkor még nehéz volt, mert nem vagyok egy túlságosan türelmes típus, de lecsillapodtam és azóta mindent személyesen beszélünk meg. Szerencsére már annyira összecsiszolódtunk, hogy ez nagyon ritka, akkor is leülünk és higgadtan átbeszéljük a problémát, megoldásra törekedve.

Persze már sokkal könnyebb, hiszen 4 éve együtt élünk, neked is azt tanácsolom, legyél egy picit türelmesebb, megéri 😉

2022. febr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Nyilván mérgében mondta, annyiban viszont igaza van, hogy a legtöbben nem tehetik meg munka közben hogy irogatnak.


Plusz fontos dolgokat nem üzenetben kell megbeszélni hanem face-to-face.

2022. febr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
LOL, munkaidoben van, aki a hivasra sem reagal, pedig nem rabszolga, csak szellemileg is es mindenhogy ott kell lennie. Ez meg egy tapintatos megjegyzes volt.
2022. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Arra azért kíváncsi lennék, alapból mennyit keres az illető, milyen intenzíven tartjátok a kapcsolatot, mennyire mély a kapcsolat, egyebek. Tudom, írtad, hogy friss a dolog, de abból, ahogy általában bánik veled, sok mindent le lehet szűrni. Hiszen ez sem mindegy a kérdés szempontjából.
2022. febr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez bunkó beszólás volt. Helyette azt illett volna mondania, hogy miutan vegeztem a munkával felhívlak, es megbeszéljük, de most nem érek rá.
2022. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!